Závody ve Vrbici

Na mapě Vrbická studánka (1:10 000) se v sobotu 27.dubna běžela klasická trať. Vamberecký oddíl připravil 5.kolo Vč.poháru v kopcovitém lese s cestami, hustníky i svahem s kameny, tratě byly náročnější spíše fyzicky než orientačně. Počasí se vydařilo, i když sprchlo také. Blízkou rozhlednu navštívily hlavně děti. Na stupně vítězů tentokráte vystoupali pouze muži: své kategorie vyhráli Míša a Jirka Švadlenovi (H12C, H55C), druzí doběhli Vláďa Janeba (H18C) a Ivan Křivda (H45C). Třetí místo obsadili Viki a Vojta Grundmanovi (H10C, H21A). Bobo Sýkora vyhrál v H21D. Žactvo si i přes výpadek (absence, disk) drží výborné 5.místo.
Další kolo VčP se uskuteční 1.5.2013 v Rychnově nad Kněžnou, více na stránkách závodu.