11.kolo VčP

3.října jsme se za krásného slunečného počasí vypravili na další závody Východočeského poháru. Žamberští pořadatelé připravili centrum v obci Pastviny. Klasickou trať jsme běželi na mapě Orlička III v podhorském členitém lese s řídkým podrostem, s cestami a vodotečemi, občas byli i nějaké skalky. Na SV mapy byly i zbytky opevnění, jámy a příkopy, ale tam se podívali jen někteří. V D16C a v H21C vyhráli Jana a Láďa, Lenka K. byla v D35C druhá a Míša v H14C třetí. Tom K. přidal v H21C čtvrté místo (Michal P. desáté). V kategorii H45D skončil Roman J. třetí a Pavel S. pátý (doposud jeho nejlepší umístění v běžecké kariéře). Vydařenou premiéru si odbyla Verunka Krummerová v D10N, když doběhla na 8.místě. Za zmínku pak stojí zkouška nového oddílového stanu (modrý pětidílný), který jsme postavili, zkontrolovali a hned zase zbourali.