13.kolo VčP

Další kolo Východočeského poháru se konalo v sobotu 14.října 13 km od Chocně v Kostelecké Lhotě. Blízkost závodu zapříčinila, že se na krátkou trať na mapě Mírov 2017 vydalo 43 choceňských běžců a v členitém terénu s malým převýšením se jim dařilo.

V mladších dorostencích vyhrál Míša Švadlena a Stanislaw Kurzypbyl třetí, ve starších dorostencích doběhli Jakub Czaplinski a Mateusz Roslaniec druhý a třetí. V hlavní mužské kategorii zvítězil Tom Křivda a Láďa Semrád se umístil pátý. Druhé místo přidal Jirka Švadlena v H65C. Závod se povedl Lence Chaloupkové, když v D35D vyhrála. Premiéru v kategorii H10N odběhl Ondra Vích a v H18C Martin Vaněk. Pořadatelům z Vamberka a Kostelce nad Orlicí se za přispění pěkného počasí závody povedly.