11.kolo Východočeského poháru

V sobotu 16.června proběhlo poslední kolo jarní části Východočeského poháru v obci Kramolna. Oddíl z Náchoda připravil krátkou trať na stejnojmenné mapě v mírně zvlněném terénu, v části s rozsáhlými hustníky, dál nás čekal průběžný les se zbytky po dávné těžbě a síť cest. Pěkné centrum na louce a slunečné počasí přispěly k vydařenému závodu.

Na závod přijeli i dorostenci z Polska a Katarzyna Ciesiółka vyhrála ve starších dorostenkách. Stejně jako Lenka Křivdová v mladších veteránkách, Mateusz Rosłaniec ve starších dorostencích a Kalikst Sobczyński v H45C. Stanisław Kurzyp přidal 2.místo ve starších dorostencích. První závod po návratu z Norska běžel Honza Sháněl v mužské kategorii a skončil na 6.místě těsně před Ondrou Peškem. Děvčata v D12D obsadila první dvě místa v pořadí Iva Barcalová a Verča Krummerová, Iva vyhrála i v žebříčku a na podzim se chystají do kategorie D12C.