7. kolo Východočeského poháru ve Zdelově

Rovina a zase rovina, průsek a zase průsek – tak to je Zdelov. A zde se v sobotu běželo další kolo Východočeského poháru v orientačním běhu. Na tradičním shromaždišti místního koupaliště se sešlo o něco méně účastníků než je obvyklé, protože někteří bojovali o medaile na Mistrovství České republiky ve sprintu ve Valašském Meziříčí. Velmi úspěšný závod zaběhla Štěpánka Shánělová v kategorii D14C a získala umístění na pomyslném stříbrném stupínku, když na vítězku ztratila pouhých 20 sekund. Dalším výborným výkonem přispěl k úspěchům oddílu i Ondra Pešek, který zvítězil v kategorii H21C. Mezi první tři se ve svých kategoriích dostali ještě obě dvě Lenky (Lenka K. vyhrála D35C a Lenka CH. byla v D35D třetí) a druhým místem Vláďa Janeba v H21D.