Žebříčkové závody ve Cvikově

O prvním červnovém víkendu pokračoval dalším dvojzávodem Žebříček A a Žebříček B - Čechy, který ve Cvikově uspořádal oddíl OK Jiskra Nový Bor za účasti přibližně 1200 závodníků. Závodů se z našeho oddílu zúčastnila sedmičlenná výprava, bohužel pro nemoc chyběl Martin Křivda.

Centrum bylo na okraji Cvikova, terén kopcovitý, členitý, v části kameny a skály. Závody byly velmi dobré úrovně - centrum, organizace, mapa, tratě i počasí vyšlo. V sobotu byla na pořadu poněkud delší krátká (stavitel asi chtěl využít atraktivní terén v trochu větší vzdálenosti od centra), v neděli pak klasika, která byla hodnocena na vysoké úrovni - terénem i stavbou tratí.
V sobotu zaběhlá výborný závod Ivana Švadlenová - 3. místo v D35B a další dobré umístění přidal Pavel Švadlena v H21B - 14. místo. V neděli už nikdo na stupně vítězů nedosáhl. Pochválit je třeba také Vláďu Janebu, který si ve vyšší kategorii H14B vyzkoušel tratě, které ho příští rok budou v Žebříčku B čekat. Ostatní běželi dle svých současných možností, někteří i pod své možnosti, hlavně Jirka Švadlena v H60.

Facebook

Partneři

Autoneum CZIveco BusStarmon s.r.o.CHONETLESY ČRLabetaMěsto Choceň

 

Podporuje město Choceň a Pardubický kraj.

 

Back to Top