Republikové závody v pískovcích

Místem konání dvou závodů Českého poháru, žebříčku A a žebříčku B-Čechy byly lesy kolem Selské rokle severozápadně od Doks.

Závody pořadatelsky zajistily OK Doksy společně s pražskou Kotlářkou. V sobotnu se běžela klasická trať - stavitel postavil dosti fyzicky náročné tratě s řadou zajímavých postupů, v kombinaci s velice teplým počasím se pouhé dokončení závodu pro mnohé stalo velikou výzvou. Z choceňských závodníků se s tratí nejlépe vypořádali: Michal Švadlena 8. v H18A, Adrianna Biederman 8. v D20A, Mikolaj Krawczynski 9. v H20A, Jakub Kijak 10. v H20A, Jan Sháněl 27.v H21A, Kostiantyn Majasow 4. v H35B a Remigiusz Widziewicz 9. v H50B.

Nedělní middle juniorů s minutovým náskokem vyhrál Tomáš Křivda, MIkolaj Kravczynski skončil desátý, v juniorkách Jana Semrádová skončila na čtvrtém místě, Michal Švadlena ve straším dorostu obsadil 6. příčku, v mužích Jan Sháněl doběhl na 20. místě.