Skvělé desáté místo mužské štafety K.O.B. Choceň na republikovém mistrovství

Hlavní část OB sezóny byla zakončena dvojicí mistrovských závodů, ve kterých se členům našeho oddílu opět dařilo.

Víkend 13. a 14. října patřil mistrovství České republiky v orientačním běhu štafet a klubů. Pořadatelé z VŠTJ Ekonom Praha a OOB TJ Sokol Pražák připravili centrum závodů na louce u obce Krajníčko 10 km západně od Vodňan. Po oba závodní dny bylo teplé a slunečné počasí, což přispělo ke skvělé atmosféře závodů. Závodním prostorem byl hřbet o nadmořské výšce 650 m se skalkami a kameny v jeho vrcholových partiích, průběžnosl lesa byla převážně dobrá, místy byl běh zpomalován podrostem s ostružinami.
Tratě sobotního závodu štafet zavedly závodníky i na zříceninu hradu Helfenburka a mužům A štafety (Ladislav Semrád, Tomáš Křivda a Martin Křivda) našeho oddílu se na tratích dařilo - doběhli na skvělém 10. místě a vylepšili tak klubové maximum z loňského roku. Béčková štafeta (Vojta Grundman, Honza Sháněl a Ondra Pešek) po spíše průměrných výkonech obsadila 38. místo; dámská štafeta (Jana Semrádová, Lenka Křivdová a Štěpánka Shánělová) skončila 30.
Tratě závodu sedmičlenných smíšených štafet byly postaveny v severnější části závodního prostoru a všichni členové naší štafety (ve složení Martin Křivda, Jana Semrádová, Ondra Pešek, Štěpánka Shánělová, Tomáš Křivda, Lenka Křivdová a Láďa Semrád) podali pěkné výkony, ale v silné konkurenci to nestačilo na lepší než 21. místo - přesto se jedná o zdaleka nejlepší výsledek K.O.B. Choceň na MČR klubů.

Facebook

Partneři

Autoneum CZIveco BusStarmon s.r.o.CHONETLESY ČRLabetaMěsto Choceň

 

Podporuje město Choceň a Pardubický kraj.

 

Back to Top