Cena Východních Čech

Od 29. do 31.8. proběhla v Radvanicích Cena Východních Čech. Pořádající OK 99 Hradec Králové zvolil za centrum bývalý důl Kateřina a připravil pěkné závody za příjemného počasí. Pršet začalo až úplně nakonec. V pátek jsme běželi krátkou trať na mapě Závora (1:10000) ve svahu s velkým množstvím kamenů, skalek a terénních detailů. V sobotu byla na pořadu klasika na mapě Kolčarka (1:10000) v kopcovitém terénu s cestami a průběžným lesem. Na start nás vezl autobus a z cíle jsme pochodovali skoro 3 km. V neděli jsme se vrátili na mapu Závora a absolvovali jsme zkrácenou trať s handicapovým startem. V H16B doběhl Tom K. druhý, stejně tak Jirka v H65. Čtvrtá místa obsadili Jana v D16B, Láďa v H18B, Jitka v H45C i Roman J. v H50C. Martin byl v H21A 21.