Pěkné prázdniny

Turnovští pořadatele připravili své tradiční vícedenní závody od pátku 22.srpna s centrem v kempu na Branžeži v Českém ráji. Běhalo se v členitém terénu se skálami a s hustníky, les byl většinou dobře průběžný. Kromě několika přeháněk nám počasí přálo a ani nevadily dlouhé cesty na start a do cíle, to abychom se podívali do nejhezčích částí lesa. V pátek se někteří zúčastnili doprovodného závodu Bagheera Middlosprint, Míša vyhrál H14, Káťa byla druhá v D14, Láďa doběhl třetí v H21 (Pavel sedmý) a v D21 skončily Jana s Verčou 10. a 11. Jirka v H50 byl 8. V sobotu dopoledne se na mapě Kančí zoubek (1:10000) běžela krátká trať, odpoledne pak sprint na mapě Branžež (1:5000), kde jsme si užili skály i skalní plotny. V neděli byla na pořadu klasická trať na mapě Kost (1:10000). Náš oddíl zastupovala zhruba dvacítka závodníků, nejvíce se dařilo Martinovi, který zvítězil v H20. Láďa byl druhý v H18, Pavel s Jirkou skončili třetí v H35 a H65. Míša doběhl čtvrtý v H14, Jana s Verčou pátá a šestá v D16.