Cena Východních Čech 2012

V pátek 31.8. odpoledne jsme za deštivého počasí vyrazili na první etapu třídenních závodů. Běžela se krátká trať na mapě Bradlo u Horního Bradla v Železných horách ve smíšeném lese s cestami, hustníky, podrostem, pasekami. Během závodu byla v lese dost tma (pozdní odpoledne) a mokro všude, neboť pršelo a pršelo. Sobotní klasika ve stejném lese na mapě Polom za stejného deště náladu trochu zlepšila, více jsme viděli a již jsme se srovnali s mapou. V neděli konečně nepršelo, a tak jsme si zkrácenou trať u Seče na mapě U letadla užili. Běželo se v průběžném lese ve svahu u řeky Chrudimky. Nejvíce se dařilo Jirkovi Švadlenovi, který v H65B vyhrál. Druhá místa získali Míša Švadlena v H12A, Tom Křivda v H14A, Lenka Křivdová v D35B a Ivan Křivda v H45B. Láďa Semrád v H16B a Martin Křivda v H18B skončili čtvrtí, Roman Jelínek v H45C obsadil třetí místo.