Přebor škol - úspěšná reprezentace

Ve středu 28.dubna se členové našeho oddílu zúčastnili přeboru škol Pardubického kraje (celkem 173 závodníků z 18ti škol). Běhalo se na mapě Veská ve Spojilu v Pardubicích v rovinatém a zarostlém lese s cestami a rýhami.

V kategorii 4.-5.třída naši běžci vyhráli (za ZŠ Choceň): Jana Semrádová (2.místo), Káťa Chaloupková (4.), Míša Švadlena (2.), Vašek Grundman (6.) a David Stráník (10.). A v kategorii 6.-7. třída naši zástupci běžící za Gymnázium Vysoké Mýto obsadili 2.místo: Verča Chaloupková 4.místo, Julča Košťálková (5.), Vláďa Janeba (4.), Vlasta Novák (7.), Láďa Semrád (14.) a Kuba Černý (16.). Honza Sháněl doběhl osmý v kategorii SŠ a tím získal pro Gymnázium VM 6.místo v této kategorii. V každé kategorii se pro hodnocení škol počítají dva nejlepší. Pochvalu zaslouží všichni, ale zvláště za odvahu Julie a Kuba, kteří takový závod běželi poprvé.