Dva sprinty v Mělníku

V neděli se v rámci Pražského žebříčku běžely dva sprinty v Mělníku. Z našeho oddílu se závodu za teplého a slunečného počasí zúčastnila čtveřice závodníků: Pavel a Míša Švadlenovi, Michal Pátek a Ondra Pešek. V dopoledním závodě nás stavitel tratí provedl zčásti městskou zástavbou a hlavně historickým středem města. Tratě byly náročné jak fyzicky tak mapově. Z výsledků: Míša 1. místo (H10), Pavel 8., Michal 16., Ondra 18. místo (všichni H21L). Po vydatném obědě, návštěvě místní kostnice a obhlédnutí soutoku nějakých řek a povědomého kopce z kostelní věže byl pro závodníky připraven další závod. Tentokrát jsme důkladně proběhali sídliště a další část města. Škoda jen, že jsme mohli nastudovat tamní záludnosti z dopolení mapy. Zatímco Míša zopakoval drtivé vítězství, naši elitní běžci se nevyhnuli velkým chybám a obsadili v pořadí Pavel, Ondra a Michal 15., 21. a 31. místo.
Další sprint (součást seriálu Sprnt Cup) se běží již tuto středu v Ústí nad Orlicí.