4.kolo Zimní hradubické ligy

Parkoviště u Harmonie I na sídlišti Moravské předměstí v Hradci Králové přivítalo v neděli 19. prosince 150 orientačních běžců na dalším závodě ZHL - Vánočním sprintu, který připravili pořadatelé z OK 99.

Počasí bylo jako v předchozích závodech zimní, se zasněženým terénem a teplotou mínus pět stupňů. Běhalo se v bytové zástavbě sídliště a na okrajích i v prostorech zarostlých skládek. Pěkné tratě na mapě Pod Harmonií (1:4000) byly opět jako minulou neděli rychlé, ale i orientačně náročnější, s volbou postupů.
Choceňskou sestavu z minulé neděle posílil Luboš Macháček a nejkratší mužskou trať HK vyhrál. Třetí skončil předžák Míša Švadlena. V hlavní kategorii žen DE obsadila 13.místo Lenka Křivdová a v kvalitně obsazené mužské kategorii HE opět výborně zaběhl mladší dorostenec Martin Křivda, 12. místo a 18. byl Pavel Švadlena. Hezkým závodem byla zakončena letošní sezóna a tak seriál závodů pokračuje 9.ledna 2011 krátkou tratí v Pardubicích.