Zimní hradubická liga zahájena Klokan krosem

Poslední listopadovou neděli začal další ročník Zimní hradubické ligy tradičním již 13.ročníkem Klokan krosu v lese u Hradce Králové za pořadatelství Slavie Hradec Králové.

Tratě v okolí altánku Dubinka jsou kombinací tří okruhů, mají malé převýšení a vedou po cestách i terénem. Běží se s SI čipy a po každém kole se měří mezičasy.
Pořadatelům vyšlo počasí, organizace závodu byla bezproblémová a tak se první závod vydařil.
Z Chocně jsme nakonec vyrazili k závodu ve dvojici a to nejen se proběhnout, ale ještě také propagovat náš kros MCVV, který se běží již za týden a je také zařazen do této soutěže (2.kolo). Přihlášeni jsme byli do kategorie H, což obnáší tři okruhy o celkové délce 7,5km.
Velmi dobře zaběhl Pavel Švadlena, který obsadil 5. místo, Jirka Švadlena byl 14.