Hradecké kufrování - 3.kolo ZHL

Také na stříbrnou neděli pokračovala Zimní hradubická liga a to třetím kolem. Po dvou krosech to byl orientační sprint Hradecké kufrování.

Prostor závodu byl v historickém centru Hradce Králové a přilehlých Žižkových sadech. Za centrum, kde byl start i cíl, zvolili pořadatelé ze sdružení AR 20 nově upravené krásné prostory nádvoří u Krajského úřadu. Běželo se na mapě "Staré město" 1:5000, u delších tratí s výměnou v polovině závodu. Mapa i stavba tratí byla dobrá a i počasí na tuto dobu povedlo, oblačno a teplo, a tak to bylo velice pěkné nedělní proběhnutí.
Z našeho oddílu se zúčastnila malá čtyřčlenná skupinka, která obsadila všechny tři pánské kategorie. Luboš Macháček H, a Švadlenovi, Míša HK, Pavel HE a Jirka H. S výkony jsme byli spokojeni, i když Pavel špatným odběhem od výměny map ztratil možnost bojovat o bednu. Míša jako nejmladší za sebou nechal několik starších a zkušenějších závodníků. V kategorii H pak byl lepší Luboš než Jirka.