Klokan kros 2013

Zimní hradubická liga (ZHL) 2013/2014 byla v neděli tradičně zahájena v Hradci Králové lesním krosem,který u altánku Dubinka pořádali již po osmnácté orienťáci z hradecké Slavie. Pěkné a na tuto dobu i teplé počasí přilákalo na start rekordních 166 převážně orientačních běžců, kteří v soutěžili v sedmi, kategoriích různé délky, bez rozdílu věku. Běhalo se v rovinatém a rychlém terénu hradeckých lesů.
Choceňský oddíl zastupovali, taky již tradičně, Křivdovi a Švadlenovi letos posílení Standou Chaloupkou. Výborně zaběhl Martin v kategorii H - 7,5 km, který nejen že vyhrál, ale zlepšil i traťový rekord. Další pěkná umístění přidali v této kategorii Pavel (5), Ivan (6), Tomáš (11) a Standa (17). V kategorii HN - 3,5 km doběhl Michal na 4.místě a v D - 5 km Lenka (13).

Za týden prověří atlety, orientační běžce i další sportovce v kopcovitém terénu u Chocně další lesní kros - 21.ročník MALÉ CENY VELKÉ VERANDY. (současně druhý závod ZHL).