Rodinné štafety

Již 21.ročník rodinných štafet uspořádali Kipli a Karlos s pomocníky z Pardubic v neděli 20.října v areálu chaty Doubravka u Horního Sokolovce. Počasí vyšlo pěkné slunečné a běželo se v příjemném terénu v mírně zvlněném dobře průběžném lese s několika pasekami, hustníky a skalkami. O tradiční zvýšení obtížnosti na 3.úseku se postarala bílá místa na mapě a vložený sprintík ve skalách mezi 10. a 11.kontrolou, na který někteří závodníci zapomněli a byli disk. Z našeho oddílu se účastnili 4 štafety v kategorii OPEN. Historického úspěchu dosáhli Křivdovi, když Ivan na 1.úseku skončil třetí, Lenka doběhla šestá a Martin sedmým nejlepším časem na úseku vytáhl štafetu na celkové třetí místo. Pořadí dalších štafet už tak jasné předem nebylo. Semrádovi byli po dvou úsecích (Jana, Jitka) na 31.místě, ale Láďa zabojoval a výborným výkonem posunul štafetu na 19.místo. Grundmanovi (Martin, Viki, Vojta) doběhli na 32.místě a Švadlenovi (Míša, Jana, Jirka) byli 35.
Další kolo VčP se uskuteční 26.10.2013 na koupališti u Pecky, více na stránkách závodu.