Stigtomtakavlen H17/4 (15.04.2018)
Kategorie: Závody
Pořadatel: Ok Hallen
Země: Sweden
Disciplína: Relay
Úsek: 4
Skutečná délka: 9.12 km
Čas: 56:02
Totální štafetový kolaps, navíc bych měl vyrazit na tc někam do plošších lesů, protože ty terení tvary v oblasti k5/6 prostě nejsem schopen rozeznat a buzola mě teď moc nefunguje.
Výkon mrzí o to víc, že borci na první 3 úsecích to v noci neuvěřitelně vyhecovali a průběžný stav byl suprové 7. místo.
Startuju těsně před borce z Arly (vloni 30. místo na langa natten)
Už u plotu ho zkušeně pouštím před sebe, bohužel borec to pere naprosto šíleným způsobem, takže mírně mě cuká už v drobném stoupání v půlce k2, a definitivně utíkáza polem směr k3, na dohledávce už ho nevidím (škoda další postupy byly už pomalejší, tak by se sbalenou mapou viset dal třeba)
K4 - WTF, ani zpětně netuším co jsem tam vlastně dělal, asi zatmění z té úvodní palby, přitom stačilo jít po pěšině až k poslední kupičce, pak na sever plošinkou a pak jen pohlídat kopeček. Po 2,5 minutách nevím čeho mě sbírá borec z Mory (startoval minutu za náma)
K5 - už odběh nic moc, a pak takticky i technicky komplet špatně, myslel jsem že jsem spíš vlevo od čáry, zaměnil kopečky a skončil ve vzdáleně podobné situaci jinde (Morákovi jsem před tím utek), při mé nezkušenosti, to chtělo nejspíš na safe zleva na velkou bažinu a pak lízat kopečky až k druhé bažince. Nakonec mě sebrala Jarla.
K6-9 o nic se nepokouším a visím, tempo dost pomalé, k6 jsem až po kupu před kontrolou nevěděl, pak už to bylo v pohodě.
K10 - švéd jde přímo, já to peru zleva s celkem easy náběhem na kontrolu, při odběhu se teprve blíží
K11-14 Celkem pohoda, možná se to dalo víc řezat, ale morální síly trochu chyběly, na k14 se asi dala trefit lepší stopa
K15 - pomyslná třešnička na dortě, v pohodě nabíhám ke kolečku a tam prostě ignoruju správnej šutr a jak trotl poťukám všechny kamínky v okolí, minuta v čouda, a týpek z Jarly znova na scéně
Zbytek už se naštěstí moc zkazit nedal
Dohromady cca 7-8 minut naprosto šílených chyb, bez kterých by to byl ne úplně skvělý ale pořád ok výkon. Takhle 4+ (aspoň jsem to nedisknul)
Zobrazit komentáře (0)
 
Stigtomtakavlen H17/4 (15.04.2018) Stigtomtakavlen H17/4 (15.04.2018)