CHC mapový archiv
|
Administratorinnlogging
Språk:
Norsk
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
lietuvių kalba
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.9
CHC mapový archiv
Vítejte v mapovém archivu
K.O.B. Choceň
!
De siste kartene
10
|
20
|
50
|
alle
Navn
Kart
Dato
Kategori
Oppdatert
Ladislav Semrád
KAM HUN okruh E
08.02.2024
Tréninky
28.02.2024 20:13
Ladislav Semrád
KAM HUN okruh D
08.02.2024
Tréninky
28.02.2024 20:10
Ladislav Semrád
KAM HUN middle
10.02.2024
Tréninky
28.02.2024 19:42
Ladislav Semrád
KAM HUN Hromaďák
11.02.2024
Tréninky
28.02.2024 19:34
Ladislav Semrád
PŽ Bohuliby
07.10.2023
Závody
23.10.2023 20:23
Ladislav Semrád
MČR štafet
14.10.2023
Závody
17.10.2023 18:23
Michal Švadlena
MČR Družstva 2023 (DH21)
15.10.2023
Závody
17.10.2023 17:29
Michal Švadlena
MČR Štafety 2023 (H21)
14.10.2023
Závody
17.10.2023 17:02
Ladislav Semrád
ČPŠ Vranov
24.09.2023
Závody
13.10.2023 18:26
Ladislav Semrád
ČPŠ Vranov
23.09.2023
Závody
13.10.2023 18:19
Ladislav Semrád
ČP sprint Brno
23.09.2023
Závody
11.10.2023 22:31
Ladislav Semrád
MČR middle F
17.09.2023
Závody
11.10.2023 22:23
Ladislav Semrád
MČR middle Q
16.09.2023
Závody
11.10.2023 22:17
Ladislav Semrád
ČP long Koliba
10.09.2023
Závody
11.10.2023 22:10
Ladislav Semrád
ČP middle Koliba
09.09.2023
Závody
11.10.2023 21:59
Michal Švadlena
MČR Sprintové štafety 2023 (DH21)
01.10.2023
Závody
03.10.2023 16:26
Michal Švadlena
MČR Sprint 2023 (M21)
30.09.2023
Závody
03.10.2023 12:25
Michal Švadlena
MČR KO Sprint 2023 - nižší finále (H21A)
28.09.2023
Závody
03.10.2023 12:11
Michal Švadlena
MČR KO Sprint 2023 - kvalifikace (H21A)
28.09.2023
Závody
03.10.2023 11:55
Michal Švadlena
4. ČPŠ Vranov (H21)
24.09.2023
Závody
02.10.2023 15:44
Michal Švadlena
3. ČPŠ Vranov (H21)
23.09.2023
Závody
02.10.2023 15:44
Michal Švadlena
ČP Sprint Brno (H21A)
23.09.2023
Závody
26.09.2023 13:50
Michal Švadlena
MČR Middle 2023 - finále (H21A)
17.09.2023
Závody
22.09.2023 19:21
Michal Švadlena
MČR Middle 2023 - kvalifikace (H21C)
16.09.2023
Závody
22.09.2023 19:13
Ladislav Semrád
Karst cup E4
16.08.2023
Závody
14.09.2023 18:23
Ladislav Semrád
Karst cup E3
15.08.2023
Závody
14.09.2023 18:12
Ladislav Semrád
Rumpál E3
13.08.2023
Závody
13.09.2023 21:09
Ladislav Semrád
Rumpál E2
12.08.2023
Závody
13.09.2023 21:05
Ladislav Semrád
Rumpál E1
11.08.2023
Závody
13.09.2023 20:59
Ladislav Semrád
Czech O-tour E3
05.08.2023
Závody
13.09.2023 20:54
Michal Švadlena
ČP Klasika Koliba (H21E)
10.09.2023
Závody
10.09.2023 19:39
Michal Švadlena
ČP Middle Koliba (H21A)
09.09.2023
Závody
10.09.2023 19:21
Michal Švadlena
Interkompas 49 - O-bludiště
02.09.2023
Závody
06.09.2023 17:18
Michal Švadlena
Interkompas 49 - E3 Zkrácená (H21A)
03.09.2023
Závody
10.09.2023 19:21
Michal Švadlena
Interkompas 49 - E2 Klasika (H21A)
02.09.2023
Závody
06.09.2023 16:48
Michal Švadlena
Interkompas 49 - E1 Middle (H21A)
01.09.2023
Závody
06.09.2023 11:43
Michal Švadlena
AMČR Sprint 2023 (H)
05.09.2023
Závody
06.09.2023 11:24
Michal Švadlena
Karst Cup 2023 - E5 Shortened Long Silica (M21)
18.08.2023
Závody
21.08.2023 13:28
Michal Švadlena
Karst Cup 2023 - E4 Middle Prešov (M21)
16.08.2023
Závody
21.08.2023 13:23
Michal Švadlena
Karst Cup 2023 - E3 Shortened Long Košice (M21)
15.08.2023
Závody
21.08.2023 13:09
Michal Švadlena
Karst Cup 2023 - E2 Sprint Košice (M21)
13.08.2023
Závody
21.08.2023 12:27
Michal Švadlena
Karst Cup 2023 - E1 Sprint Košice (M21)
12.08.2023
Závody
21.08.2023 12:18
Michal Švadlena
Cal-O-Fest 2023 - E8 Middle Little Truckee Summit (M21E)
26.07.2023
Závody
15.08.2023 18:04
Michal Švadlena
Cal-O-Fest 2023 - E6 NAOC Long Sagehen (M21E)
23.07.2023
Závody
15.08.2023 17:57
Michal Švadlena
Cal-O-Fest 2023 - E5 NAOC Middle Kyburz Flat (M21E)
22.07.2023
Závody
15.08.2023 17:47
Michal Švadlena
Cal-O-Fest 2023 - E4 NAOC Sprint Northstar Village (M21E)
22.07.2023
Závody
15.08.2023 17:34
Michal Švadlena
Cal-O-Fest 2023 - E3 Long Morgan Territory (M21E)
19.07.2023
Závody
15.08.2023 17:21
Michal Švadlena
Cal-O-Fest 2023 - E2 Middle Golden Gate Park (M21E)
18.07.2023
Závody
15.08.2023 17:12
Michal Švadlena
Cal-O-Fest 2023 - E1 Sprint Presidio of San Francisco (M21E)
17.07.2023
Závody
15.08.2023 17:10
Michal Švadlena
Kwak Czech O-Tour 2023 - E1 Sprint Česká Lípa (H21E)
03.08.2023
Závody
06.09.2023 11:32
Vis oversiktskart
Skjul oversiktskart
Siste kommenterte kart
10
|
20
|
50
|
alle
Navn
Kart
Kommentarer
Siste kommentar av
Oppdatert
Michal Švadlena
ČP Sprint Brno (H21A)
2
Michal Švadlena
26.09.2023 15:49
Ondřej Pešek
Jarní pohár
1
Ondřej Pešek
29.03.2022 23:53
Martin Křivda
TC Tenerife
4
Carsten
24.03.2022 22:42
Martin Křivda
Mňam! Granby Paradiset / VT Sweden
1
Tukan
30.07.2019 21:13
Ondřej Pešek
ŽA Skalka u Doks
1
PŠ
05.06.2019 10:19
Veronika Chaloupková
MČR Železničářů
1
Ondřej Pešek
05.06.2019 02:07
Pavel Švadlena
PP 2017 E3 (H40)
1
HonzaS
14.03.2018 19:00
Jan Sháněl
Tiomila TC #5 long
1
Tukan
13.03.2018 18:33
Jan Sháněl
Tiomila TC #1 longer middle
1
Ladislav Semrád
09.03.2018 17:26
Tomáš Křivda
Juniper open 2.day H20
1
Honza
14.11.2017 13:33
Brukere
Navn
Kart
Siste kart
Dato
Oppdatert
Ladislav Semrád
528
KAM HUN Hromaďák
11.02.2024
28.02.2024 19:34
Michal Švadlena
459
MČR Družstva 2023 (DH21)
15.10.2023
17.10.2023 17:29
Tomáš Křivda
235
PP E3 middle
25.08.2019
26.08.2019 21:54
Ondřej Pešek
215
MČR klasika F
18.09.2022
19.09.2022 20:23
Pavel Švadlena
212
INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ (H40B)
06.05.2018
08.05.2018 08:05
Martin Křivda
135
MČR sprint Šternberk
22.05.2021
26.05.2021 09:23
Jan Sháněl
135
VČP Záboří H21C
06.11.2021
06.11.2021 19:12
Veronika Chaloupková
81
USIC (železničáři)
26.09.2019
29.09.2019 10:44
Michal Pátek
75
Krivda training camp - T6
23.07.2018
24.07.2018 21:54
Štěpánka Shánělová
60
hromaďák Akademie Krasnice
18.02.2018
19.02.2018 18:57
Petra Pavlová
53
McNulty Inlet - Medium Long
26.07.2020
31.07.2020 01:01
Kateřina Chaloupková
50
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP ŽA
15.09.2018
15.09.2018 10:18
Jana Semrádová
49
ŽA Opava kt.
10.09.2017
30.05.2018 16:58
Bohumil Sýkora
31
Jarní pohár 2016
20.03.2016
21.03.2016 11:48
Viktor Nimshaus
12
VčP Mostek
16.10.2021
16.10.2021 20:53
Daniela Pěluchová
8
Rodinné štafety, Milovy
18.10.2015
25.10.2015 15:30
Jitka Semrádová
4
Tatry E4
09.07.2017
13.09.2017 22:10
Vojtěch Grundman
3
Middle Vidnava
14.04.2017
14.04.2017 21:11
Veronika Dvorská
1
Liga Vysočiny (D12)
05.06.2021
05.06.2021 17:22
Hana Nimshausová
0
Helena Nimshausová
0
Jakub Šimek
0
Jiří Šimek
0
Vojtěch Šimek
0