Odborové sdružení železničářů ve spolupráci s ČD, a.s. a ČD Cargo, a.s.

Mistrovství ČR železničářů v OB pro rok 2008

za účasti družstva železničářů z Belgie

11. - 12. 10. 2008 Borová u Poličky



VÝSLEDKOVÁ LISTINA

H 21 (muži)                                                        
 1. Svoboda Ondřej      ČD-Telematika  a.s. Pardubice         50:12
 2. Nehasil David       SŽDC-SDC-ST Ústí nad Labem-západ      52:53
 3. Hájek Jiří          SŽDC-SDC-SSZT Karlovy Vary            59:46
 4. Šafář Miroslav      SŽDC-SDC-SSZT Pardubice               60:40
 5. Sels Dieter         België                                61:39
 6. Štěpán Petr         ČD CARGO a.s.Ústí nad Labem           63:41
 7. De Coninck Johan    België                                64:49
 8. Chaloupka Stanislav SŽDC-SDC-SSZT Pardubice               78:47
 9. Macháček Lubomír    AŽD Praha s.r.o.                      79:18
10. Vandijck Jackie     België                                88:57
11. De Windt Toon       België                               101:12

D 21 (ženy)                                                        
 1. Labašová Katarina   SŽDC-SŽG Jaroměř                      26:25
 2. Miturová Radmila    PP Ostrava hlavní nádraží             51:33

H 45 (muži 45 let a starší)                                        
 1. Čípa Jiří           Ú-OSŽ Praha                           39:33
 2. Knap Jan            SŽDC s.o.SS Praha                     41:38
 3. Juřeník Josef       ČD CARGO a.s. Ostrava hlavní nádraží  41:42
 4. Van Briel Harrie    België                                42:23
 5. Novák Miloš         SKANSKA DS-ŽS Praha                   44:14
 6. Vande Loock Peter   België                                45:49
 7. Křenek Jaroslav     SŽDC-SDC Plzeň                        46:30
 8. Fišák Jan           GŘ Praha                              46:49
 9. Novák Jiří          ČD CARGO a.s.GŘ O11 Č.Třebová         49:23
10. Rybička Jan         SŽDC-SDC-SSZT Pardubice               49:52
11. Mariën Jef          België                                50:58
12. Fiala Petr          ČD a.s.KCOD Jihlava                   54:20
13. Sedláček Miroslav   RCP PO Liberec                        56:46
14. Paesen Theo         België                                62:41
15. Málek Josef         SŽDC-SŽE Pardubice                    63:37
16. Štrych Jan          SŽDC-SDC-SSZT Pardubice               86:42
17. Kalousek Jan        SŽDC-SDC-ST Hradec Králové            89:53
18. Novák Oldřich       SŽDC-SDC-SSZT Pardubice               95:38
19. Kolek Miroslav      SZDC-SDC-SSZT Pardubice              100:43
MS  De Coninck Pieter   België - MS                           82:56

D 45 (ženy 45 let a starší)                                        
 1. Mols Francine       België                                61:12
 2. Vanreusel Jen       België                                62:27
 3. Hudečková Alena     žst. Tábor                            67:35
 4. Malá Marie          SŽDC-SŽE Pardubice                    79:45
 5. Steensels Rina      België                                85:29