České dráhy, a.s., ČD Cargo, a.s., SŽDC, s.o. a Odborové sdružení železničářů

Mistrovství ČR železničářů v OB pro rok 2012

20. - 21. 4. 2012 Újezd u Chocně



VÝSLEDKOVÁ LISTINA

H 21 (muži)
  1. David Nehasil             KGŘ OMU DP Ústí nad Labem    53:49
  2. Petr Štěpán               ČD CARGO PP Děčín            60:08
  3. Jan Kouba                 SŽDC TUDC Hradec Králové     66:30
  4. Ondřej Svoboda            ČD Telematika Pardubice      67:09
  5. Martin Šritr              ČD DKV PJ Liberec            73:03
  6. Pavel Procházka           ČD DKV Česká Třebová         80:19
  7. Lubomír Macháček          AŽD Praha s.r.o.-ZTE         88:12
  8. Radim Šolc                ČD GŘ Praha                  88:22
  9. Jiří Zachař               ČD CIS Ústí nad Labem        91:25
 10. Ondřej;Šmehlík            OSŽ - U Praha               101:03
 11. Pavel Pilař               SŽDC RCP PO Turnov          121:32
     Daniel Jareš              KCOD Ústí nad Labem             DQ
D 21 (ženy)
  1. Kateřina Smolíková        SŽDC PO Olomouc              76:51
  2. Helena Otrusinová         AŽD Praha s.r.o. VZ Brno     80:41
  3. Jiřina Reichlová          OSŽ Šumperk                  85:13
  4. Marcela Vlachová          ČD CIS Ostrava              109:36
H 45 (muži 45 let a starší)
  1. Jiří Hájek                SŽDC SSZT Chodov             50:19
  2. Jiří Pšenička             ČD DKV PJ České Budějovice   52:07
  3. Libor Havlíček            ČD PO Trutnov                53:56
  4. Luboš Bruner              ČD DKV PP Ústí nad Labem     54:12
  5. Stanislav Chaloupka       SŽDC OŘ Hradec Králové       59:36
  6. Jiří Novák                ČD CARGO Česká Třebová       69:09
  7. Pavel Souček              ČD CARGO SOKV Ústí nad Labem 69:59
  8. Petr Fiala                ČD KCOD Jihlava              78:11
  9. Michal Otrusina           AŽD Praha s.r.o.VZ Brno      97:28
 10. Antonín Poukar            SŽDC OŘ Hradec Králové      108:50
 11. Jan Štrych                SŽDC OŘ Hradec Králové      109:26
 12. Vladimír Rak              SŽDC TUDC Hradec Králové    112:12
D 45 (ženy 45 let a starší)
  1. Radmila Miturová          ČD Cargo                     53:42
  2. Martina Hindráková        ČD RSM Hradec Králové        78:47
  3. Jana Tomanová             ČD žst.Brno hlavní nádraží   80:17
  4. Marie Malá                SŽDC SZE Pardubice          114:01
     Alena Hudečková           ČD žst.Tábor                    DQ
H 60 (muži 60 let a starší)
  1. Jan Knap                  SŽDC Praha                   52:24
  2. Josef Juřeník             ČD CARGO PP Ostrava hl.nádr. 55:40
  3. Jiří Čípa                 OSŽ - U Praha                59:48
  4. Jaroslav Křenek           SŽDC SDC Plzeň               60:15
  5. Stanislav Toman           ČD DKV PJ Krnov              63:16
  6. Jan Rybička               SŽDC OŘ Hradec Králové       70:24
  7. Jan Fišák                 ČD GŘ Praha                  75:01
  8. Josef Málek               SŽDC SZE Pardubice           92:43
  9. Václav Blažek             ČD DKV PJ Krnov              95:45