Rekapitulace sezony 2018

Přehled nejlepších výsledků členů našeho oddílu v Mistrovství světa juniorů, Mistrovství Evropy, Mistrovstvích ČR a celoročních soutěžích.

Mistrovství světa juniorů – Maďarsko

Nominoval se Tomáš Křivda, na klasice vybojoval 14.místo a ve štafetách byli junioři TŘETÍ

Mistrovství Evropy dorostu – Bulharsko

Nominovali se starší dorostenky Agnieszka Mazurek a Katarzyna Ciesiolka, mladší dorostenec Stanislaw Kurzyp a starší dorostenec Mikolaj Krawczynski.

3. místo - sprintová štafeta dorostu (
K.Ciesiolka, M.Švadlena, M.Krawczynski, A.Mazurek)

Štafety
10. místo muži (Láďa Semrád, Tomáš Křivda, Martin Křivda)
Družstva
21. místo dospělí (Martin K. Jana S. Ondra P. Štěpa S. Tomáš K. Lenka K. Láďa S.)

Celoroční soutěže
Žebříček A
V nejvyšší soutěži dorostu a juniorů ČR jsme měli pět zástupceů v dorostu a dva v juniorech. Ve starších dorostenkách (D18) obsadila 21.místo Káťa Chaloupková, v kategorii starších dorostenců (H18) získal 12.místo Míša Švadlena.

V junoirech (H20)Tomáš Křivda zvítězil a v juniorkách (D20) skončila na 12.místě Jana Semrádová.

Český pohár muži

V Českém poháru bodoval Ladislav Semrád a obsadil 50.místo.
Český pohár štafet
V Českém poháru štafet skončila štafeta dorostenců na 11. místě, dorostenky na 22. místě, muži obsadili 13. místo a ženy 23. místo.
Česká liga klubů
V soutěži klubů ČR v kategoriích dorostu a dospělých to bylo 10. místo pro dorost a 14. místo pro dospělé.
Ranking
V dlouhodobé soutěži dospělých - rankingu máme letos v nejlepší dvoustovce sedm zástupců. Nejlepší je teprve junior Tom Křivda na 16. místě. Láďa Semrád končí sezonu na 43. místě, Martin Křivda je 72., Vojta Grundman 111., Jan Sháněl 145., Michal Pátek 159. a Ondra Pešek 162. z třináctiset. hodnocených. V ženách je juniorka Jana Semrádová na 85.místě.
Žebříček B – Čechy západ
Štěpánka Shánělová vyhrála v kategorii starších dorostenek (D18).
Východočeský pohár
žactvo - jaro/podzim

Mladší žáci: Iva Barcalová 1. v D12D/ 25. V D12C, Jan Jirout 0/ 26.

Ostatní žactvo sbírá zkušenosti v kategoriích D a pomalu přechází do C

Dorost: D18 Štěpa Shánělová 10. místo, H16 Jakub Šimek 10.místo
veteránské kategorie: D35 Lenka Křivdová 5. místo, H35 Michal Korbel 9. místo, H45 Ivan Křivda 14. místo, H55 Martin Grundman 11. místo a Jirka Švadlena 7. místo v H65
Celoroční soutěž družstev
Žáci a žákyně skončili letos na 13.místě. Dorost obsadil 7. Místo, dospělí 7.místo a veteráni 10. místo.

Licence
Z výsledků letošních závodů jsme získali 6 licencí A (pro juniory a dorost), 2 licence R a jednu licenci E