7.kolo VčP

Sváteční den 8.5. využil náš oddíl pro dva závody v orientačním běhu. Deseti členná výprava odjela do Znojma na Mistrovství České republiky ve sprintu a dvacet dalších na Východočeský pohár na klasické trati do Dachov u Hořic. Centrum závodů hořičtí pořadatelé umístili na místní koupaliště.
Běželo se na revidované mapě Soví doly 1:10000. Připravené tratě pro 750 účastníků prověřily závodníky hlavně po fyzické stránce včetně doběhu pískovou pláží. Závodům přálo i počasí, bez deště s polojasnou oblohou.
Pro 2.místo si doběhl Michal Švadlena (H14C) a Jirka Švadlena (H55C), na 4.místě skončil Pavel Švadlena (H35C) a Ivan Křivda (H45C), na 5.místě Lenka Křivdová (D35C) a pěkné je umístění (6.místo) Káti Chaloupkové (D14C). V D kategoriích vyhrála Lenka Chaloupková (D35D) a třetí skončil Roman Jelínek (D45D). Svůj první závod úspěšně dokončil nový člen oddílu ml. žák Matěj Slavík.