12.kolo Východočeského poháru

Prodloužený sváteční víkend byl bohatý i na závody v orientačním běhu. Po pátečním a sobotním mistrovství ČR na klasické trati pokračoval v neděli Východočeský pohár závodem žambereckých pořadatelů, kteří za centrum závodu zvolili areál sjezdovky v Pastvinách. Patrně obava z únavy po těžké klasice mistrovství ve skalách u Kosti měla vliv na menší účast. Za krásného podzimního počasí si přijelo zazávodit přes 400 běžců a čekaly je tratě v kopcovitém terénu u pevnosti Adam, které prověřily hlavně fyzickou zdatnost.
Z choceňského oddílu se nejlépe dařilo Láďovi Semrádovi (ml.dorost H16) a Pavlu Švadlenovi (ml.veteráni H35), kteří své kategorie vyhráli. Druhá místa přidal Viktor Grundman na fáborkované trati předžáků H10N a Jirka Švadlena ve starších veteránech H55. V D kategoriích vyhrál Václav Grundman st.žáky (H14D) a Bohumil Sýkora mužskou kategorii H21D. Druhý skončil Roman Jelínek ve veteránské H45D.