Závody v Dolní Radechové

V sobotu 21.dubna se v Dolní Radechové u Náchoda běželo již 4.kolo Východočeského poháru. Zkrácená klasika na mapě Podhájí (1:10000) vedla zvlněným terénem s průběžným lesem a rozsáhlými hustníky, ve východní části pak byl strmý svah. Ráno jsme celou cestu jeli v mlze a dešti, který ustal až na začátku závodu. Start do blátivého a strmého svahu byl výživný, bylo teplo a mokré hustníky pěkně chladily. A po závodě svítilo sluníčko. Nejlépe se závod vydařil Martinovi Křivdovi, který v H18C vyhrál. Druhé místo obsadili Láďa Semrád v H16C a Pavel Hanuš v H21D. Třetí doběhli Verča Chaloupková v D14C, Pavel Švadlena v H35C a Lenka Chaloupková v D35D. A čtvrtí skončili Lenka Křivdová v D35C a Ondra Pešek v H21C. Žactvo se stále drží na 6.místě.
Další dvě kola VčP se uskuteční 28.4.2012 v Doudlebách, více na stránkách závodu.