10.kolo VčP

V sobotu 3.září pokračoval po prázdninové pauze Východočeský pohár. Pořadatelé ze Žamberka postavili klasické tratě na mapě Orlička (1:10000) v nově zmapovaném prostoru kolem vrchu Adam nad Českými Petrovicemi. Běželo se celkem průběžným podhorským lesem s prvky pevnostního opevnění (bunkry, příkopy a jámy) za krásného slunečného počasí. Připočteme-li pěkné shromaždiště v místním sportovním areálu, tak jedinou, zato podstatnou, vadou na kráse byly chybné kontroly některých tratí. Ve výsledcích se někde odčítalo a kategorie H12C musela být zrušena úplně. Naši závodníci se umístili takto: Míša Švadlena (H10C), Vašek Grundman (H12D) a Julie Košťálková (D14D) zvítězili, Lenka Křivdová (D35C), Pavel Hanuš (H18C) a Pavel Švadlena (H35C) doběhli druzí. Jana Semrádová (D12C), Verča Chaloupková (D14C) a Ivan Křivda (H35D) skončili na místě třetím.

Další kolo VčP pořádáme 28.9.2011 v Újezdě u Chocně, více na stránkách závodu.