Poslední kolo jarní části Východočeského poháru

V sobotu 18.června pořádal pardubický oddíl 9.kolo jarní části VčP v Klokočově (areál rekreačního centra Na Pilce). Běžela se klasika na mapě Roudný 10 (1:10000) v kopcovitém terénu s dobře průběžným lesem se skalkami a cestami. Atrakcí se stala cesta na start i zpět z cíle, která vedla po úzké lávce přes Chrudimku. lpuChladnější počasí bez deště bylo vcelku příjemné. Našim závodníkům se dařilo: 1.místa získali Julie Košťálková (D14D), Lenka Křivdová (D35C), Tom a Martin Křivdovi (H12C, H16C) a Jirka Švadlena (H55C). Na 2.stupeň dosáhli Verča Chaloupková (D14C) a Pavel Švadlena (H35C) a třetí příčku přidali Lenka Chaloupková (D35D), Láďa Semrád (H14C) a Pavel Hanuš (H18C). Osobní úspěch zaznamenal 11.místem Pavel Semrád.
Ve Východočeském poháru žactva - jaro získali Tom Křivda a Míša Švadlena titul Vítěze Východočeského poháru ve svých kategoriích H12C a H10C. Jana Semrádová i Verča Chaloupková obsadily shodně 3.místa v D12C a D14C. Julie Košťálková v kategorii D14D vyhrála a Tom Jelínek skončil v H12D druhý.