12.kolo východočeského poháru

Ráno 11. října  jsme vyjeli s menším zpožděním, ale dorazili jsme v čas. Už se jen převléknout a šup na trať. Někteří si stěžovali, že to bylo moc dlouhé - "ano bylo to delší než klasika, ale ušlo to".

Vláďa Janeba doběhl mezi prvními do cíle a získal 2.místo (H12C). Tom Křivda běžel tak rychle, až si doběhl pro 1.místo (H10C). Verča Chaloupková se umístila na 1. místě v D10C. Ivan Křivda si nevedl špatně a byl na 1.místě v kategorii H35D, Roman Jelínek s Petrem Janebou běželi taky rychle, ale na Ivana neměli. Lenka Chaloupková a Marta Jelínková si vedli statečně, ale chybka se našla. Tom Jelínek běžel moc statečně, protože v lese byl opravdu dlouho, ale šťastně doběhl (H10C). Všichni ostatní se umístili taky dobře.
Ráno byla zima, ale odpoledne se vyjasnilo a bylo tepleji. Vyklubaly se z toho pěkné závody.