Závody v Krkonoších

Na další Východočeský pohár (4.kolo) jsme se vypravili v sobotu 21.dubna k Mladým Bukům. Pořadatelé z Trutnova domluvili shromaždiště v místní krásném Retroparku Sejfy s lesní plovárnou. Pro krátkou trať připravili mapu Sejfy v měřítku 1:7500 a 1:10000 v horském a kopcovitém terénu, v části hodně členitém po středověké těžbě zlata.

Za pěkného a slunečného počasí běželo 36 závodníků z našeho oddílu, když se k nám připojila výprava polských dorostenců. Ve svých kategoriích zvítězili starší dorostenka Ciesiółka Katarzyna, Lenka Křivdová (D35C) a starší dorostenec Rosłaniec Mateusz (H18C). V hlavní mužské kategorii byl Láďa Semrád druhý a v H65C Jirka Švadlena třetí. Dařilo se děvčatům v D12D, kde Iva Barcalová vyhrála, Verča Krummerová doběhla druhá a Lenka Šafrová čtvrtá. Druzí skončili i Vít Šafr v H10N a Jeník Jirout v H12D. Žactvo je průběžně na 13.místě.