Závody u Náchoda

15.kolo Východočeského poháru proběhlo v sobotu 19.října v Kramolné se shromaždištěm na krásné louce. Za slunečného počasí s trochou studeného větru jsme absolvovali zkrácenou klasiku na mapě Popílek (1:10 000). Náchodští pořadatelé připravili trať v mírně zvlněném terénu v dobře průběžném lese, ve východní části pak byl strmý svah a celý závod zpestřila divácká kontrola, takže 200m doběh do cíle běželi někteří i v protisměru. V D35C vyhrála Lenka Křivdová, stejně jako Tom Křivda v H14C, druhé se umístily Jana Semrádová (D14C) a Verča Chaloupková (D16C). Na třetím místě doběhli Míša Švadlena (H12C), Láďa Semrád (H18C), Ivan Křivda (H45C) a Jirka Švadlena (H55C). Martin Grundman byl čtvrtý v H45D.