První letošní áčkové závody

O víkendu 14. - 15. 5. 2011 proběhly první letošní áčkové závody v Hradci nad Moravicí. Shromaždiště bylo pro oba dny na stejném místě, na kopci s výhledem na město. Běhalo se v hodně fyzicky náročném terénu.
Na závodech nechyběli ani zástupci našeho oddílu. Do Hradce nad Moravicí se vypravila tříčlenná posádka, a to Martin Křivda, Vláďa a Petr Janebovi. V sobotu se běžela za polojasného počasí klasická trať na nové mapě Kalvárie 1:15000. V H16A skončili Martin 12. a Vláďa 23. V H50B Petr skončil 23. V neděli za deštivého počasí se běžela krátká trať na mapě Kalvárie sever 1:10000. V H16A se Martin umístil na 18. místě a Vláďa na 20. Petr v H50B se umístil na 19. místě. Velké dík patří organizátorům za pěkně uspořádané závody.
Žebříček A pokračuje již v sobotu odpoledne sprintem v Pardubicích.