MČR v nočním OB

Mistrovství a veteraniádu v nočním orientačním běhu pořádal v sobotu 14.dubna oddíl ze Studence v Horní Brusnici. Z centra v místním kulturním domě vyráželi závodníci na mapu Holubí vrch do mírně zvlněného terénu většinou dobře průběžného, s cestami, kameny a prohlubněmi, dále pak s hustníky a oplocenkami. Na kontrolách chyběly reflexní prvky.

Z našeho oddílu se účastnilo devět borců a mistrovský titul si přivezl Tom Křivda v kategorii juniorů. Veteraniádu v kategorii D45 vyhrála Lenka Křivdová. Gratulujeme! V kategorii H40 přidal Pavel Švadlena 5.místo, v juniorkách byla Jana Semrádová 11. a ve starších dorostencích Míša Švadlena 13.. Ve starších dorostenkách doběhla Štěpa Shánělová 19. a Káťa Chaloupková 30.. V mužské kategorii skončil Martin Křivda 41. a Láďa Semrád 49. po boji nejen s tratí, ale i se světlem.