Wang Knock-out (05.02.2020)
Kategorie: Tréninky
Mapa/oblast: Sagene
Pořadatel: Wang
Země: NOR
Disciplína: knock-out sprint
Knock-out sprinty ve čtveřicích s dělicí metodou self-choice (před startem 20" rozhodování mezi dvěma různými variantami části trati). Do čtveřice jsem dostal dva mlaďáky ze sportovního gymplu a Beata, což je jeden místní švýcar a myslím, že bych ho měl porážet. Největší chybou tréninku byl výběr obuvi, bylo náledí a chtělo to hřeby.
1) Za začátku chyběla plynulost, na 3 váhání v keřích, tak mi kluci trochu cukli, na 4 jsem zajel pod okap a rozbil si koleno, takže ani nevím, jak ostatní volili self-choice 4-7. Lehké přeběhnutí sběrky mě pak odsunulo na poslední místo za Beata.
2) Taktický výkon. Na konci volitelné části (2-4) jsme se sěběhli do 1 balíku a prolezli areál 5,6. Spíš jsem visel. Na 7 to jeden mlaďák trochu natáhl, tak jsem se ho držel a plánoval dlouhý postup. Na něm jsem mu zdrhnul a vyhrál.
3) Kluci se poztráceli už na prvních dvou kontrolách (self-choice start-3) a zbyli jsme vepředu s Beatem. Tomu jsem (opět) utekl na dlouhém postupu a vyhrál. Prý jako jeden z mála ideálním postupem okolo.
4) Sprintová rutina se postupně navracela, každý další úsek o trochu plynulejší. Dobrá volba na 2, horší na 3, stejně tak horší self-choice (3-6), ale stále ve vedení. Na 7 jsem ale nepřečetl popis, naběhl nejprve nahoru na rampu a tam mě jeden předběhl. V následných ledovatých pasážích kolem 8 a 9 jsem to neměl šanci smazat. Bonusem byl dvojnásobný průběh kolem hovnocucu kousek od 3.
Zobrazit komentáře (0)
 
Wang Knock-out (05.02.2020)