Podzimní soustředění

Od čtvrtka 15.11. až do neděle proběhlo v Teplicích nad Metují - Lachově oddílové soustředění. Martin Křivda zajistil skvělý Penzion Kačeří, kde jsme našli vše potřebné. Až na trochu zimy nám přálo i slunečné počasí a hlavně jsme si užívali krásné skalnaté terény.

Ve čtvrtek stihli první účastníci proběhnutí kolem Ostaše. V pátek dopoledne se jelo na mapu Lada, kde Tom Křivda a Ondra Pešek postavili dva middlové okruhy. Na odpoledne připravil Pavel Švadlena hodně výživný sprint s hromadným startem a 3 okruhy v Kočičích skalách.  A večer, když dorazila většina, měli zájemci možnost se zúčastnit nočního tréninku na mapě Mirošovické stěny (autorem Michal Pátek).

V sobotu jsme se vlakem přesunuli do Adršpachu a Adršpašsko-teplickými skalami jsme se různými cestami vraceli domů. Ti lepší nevynechali ani rozhlednu Čáp, většina uběhla 15-20 km, jen Ondra zabloudil a protáhl si výběh na 30 km. O odpolední zábavu se postaral Honza Sháněl, když zmapoval okolí chalupy a nachystal 3kolový knockout sprint s vloženým bludištěm. Poslední kolo se běželo jako nočák a zvítězil Tom Křivda. Večer se promítala videa z Kočičích skal.

V neděli jsme pod taktovkou Ládi Semráda běželi závod 4-manna štafety s volným pořadím kontrol a dvěma povinnými úseky na mapě Borek. Štafety byly čtyřčlenné, dva úseky delší a dva kratší, vybíhali dva členové štafety najednou a záleželo na taktice. Vyhrála štafeta, která měla v cíli všechny své členy.

Za vydařené soustředění patří dík všem, kteří se postarali o jeho organizaci.