15. kolo soutěží Východočeské oblasti

21. 10. 2017

PROCHODY (ÚJEZD U CHOCNĚ)

Partneři závodu

Děkujeme všem partnerům za pomoc při organizování závodu, zvláštní poděkování patří obyvatelům obce Prochody, všem majitelům dotčených lesů, Sboru dobrovolných hasičů Dvořisko a Technickým službám Choceň za pomoc při organizaci tohoto závodu.

Závod finančně a materiálně podpořily:

Autoneum CZChládek a Tintěra PardubiceIveco BusStarmon s.r.o.CHONETLESY ČRLabetaMěsto Choceň

ISOM 2017 na Svatbě

Do sekce Mapy přidány základní informace o změnách v použitém mapovém klíči ISOM 2017.

Příjezd autobusů

Prosíme oddíly přijíždějící na závod autobusem, aby do Prochod k místu pro výstup závodníků přijeli výhradně ze směru od Horního Jelení. Parkování pro autobusy je zajištěno v Újezdě u Chocně a místo výstupu závodníků není vhodné pro otáčení autobusů. Děkujeme za pochopení.

Přidána sekce Mapy

V sekci Mapy nyní najdete ukázky a informace o nové mapě Svatba. Taktéž informace o příjezdu a shromaždišti.

Přehled plateb

Zda již na náš účet dorazila platba za startovné můžete sledovat v Orisu. Oddíly se zaplaceným startovným (žádný nedoplatek či přeplatek) budou u prezentace (vyzvednutí dokladu o platbě) odbaveny přednostně. Děkujeme všem oddílům, které se rozhodly nám zaslat startovné bezhotovostním převodem na účet! Prezentace před závodem zase bude o něco jednodušší.

První termín přihlášek

Po skončení prvního termínu přihlášek evidujeme v Orisu více než 800 závodníků. Do úterní půlnoci je možné se ještě přihlásit za zvýšené startovné. Po tomto termínu se bude možné dohlásit jen do žákovských kategorií a do kategoriíí P, T a HDR. Na stránce přihlášek naleznete bližší informace k přihláškám.

Strana 1 z 2


2017 - 2018 2019 2021