RSS kanál

CHC mapový archiv

Vítejte v mapovém archivu K.O.B. Choceň!

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Veronika Chaloupková MČR Železničářů 14.05.2019 Závody 23.05.2019 11:01
Veronika Chaloupková MČR Železničářů 13.05.2019 Závody 23.05.2019 10:59
Veronika Chaloupková Český pohár štafet 12.05.2019 Závody 23.05.2019 10:58
Veronika Chaloupková Český pohár štafet 11.05.2019 Závody 23.05.2019 10:57
Veronika Chaloupková ŽA Sprint 11.05.2019 Závody 23.05.2019 10:55
Ladislav Semrád 10Mila Precamp long 23.04.2019 Tréninky 20.05.2019 18:23
Ladislav Semrád 10Mila Precamp NOB1 21.04.2019 Tréninky 20.05.2019 18:19
Ladislav Semrád 10Mila Precamp Sudá/Lichá 22.04.2019 Tréninky 20.05.2019 18:09
Michal Švadlena ČPŠ Třemešek (H21) 12.05.2019 Závody 17.05.2019 16:26
Michal Švadlena ČPŠ Třemešek (H21) 11.05.2019 Závody 17.05.2019 16:22

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Michal Švadlena 367 Krajské kolo Přeboru škol v OB 2019 (HS) 15.05.2019 17.05.2019 16:01
Ladislav Semrád 344 ČPŠ Třemešek 12.05.2019 16.05.2019 13:36
Tomáš Křivda 231 Včp NPA H21C 08.05.2018 10.05.2018 23:28
Pavel Švadlena 212 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ (H40B) 06.05.2018 08.05.2018 08:05
Ondřej Pešek 164 TC Sudety 4manna 18.11.2018 21.12.2018 16:41
Martin Křivda 131 CVČ E3 2018 (H21E) 02.09.2018 07.09.2018 19:48
Jan Sháněl 130 JP štafety (H21-3) 23.03.2019 29.03.2019 15:38
Michal Pátek 75 Krivda training camp - T6 23.07.2018 24.07.2018 21:54
Veronika Chaloupková 74 MČR Železničářů 14.05.2019 23.05.2019 11:01
Štěpánka Shánělová 60 hromaďák Akademie Krasnice 18.02.2018 19.02.2018 18:57
Kateřina Chaloupková 50 Manufaktura ČP, INOV-8 CUP ŽA 15.09.2018 15.09.2018 10:18
Jana Semrádová 49 ŽA Opava kt. 10.09.2017 30.05.2018 16:58
Petra Pavlová 45 Auckland Orienteering Series 1 - Turkey Ridge - Red 5 12.05.2019 15.05.2019 07:40
Bohumil Sýkora 31 Jarní pohár 2016 20.03.2016 21.03.2016 11:48
Daniela Pěluchová 8 Rodinné štafety, Milovy 18.10.2015 25.10.2015 15:30
Jitka Semrádová 4 Tatry E4 09.07.2017 13.09.2017 22:10
Vojtěch Grundman 3 Middle Vidnava 14.04.2017 14.04.2017 21:11

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Pavel Švadlena PP 2017 E3 (H40) 1 HonzaS 14.03.2018 19:00
Jan Sháněl Tiomila TC #5 long 1 Tukan 13.03.2018 18:33
Jan Sháněl Tiomila TC #1 longer middle 1 Ladislav Semrád 09.03.2018 17:26
Tomáš Křivda Juniper open 2.day H20 1 Honza 14.11.2017 13:33
Štěpánka Shánělová ŽA- Klasika 4.6.2017 2 Štěpánka Shánělová 10.10.2017 20:33
Ladislav Semrád ČPŠ Miletín 1 Martin Křivda 20.09.2017 20:53
Michal Švadlena MČR Krátká 2017 - finále (H16A) 2 Láďa 16.06.2017 22:27
Martin Křivda VčP Mistrovice (H21C) 2 Martin Křivda 25.04.2017 18:19
Ladislav Semrád TSM Doksy middle 2 Láďa 26.02.2017 17:24
Martin Křivda Cena východních Čech - E2 (H21E) 2 Martin Křivda 01.09.2016 14:17
Ladislav Semrád Botas E2 1 Ondřej Pešek 14.07.2015 01:29
Martin Křivda 5. kolo ŽA 2015 (H20A) 3 Martin Křivda 03.07.2015 13:55
Tomáš Křivda Včo Hořice H16 2 Tomáš 18.06.2015 13:31
Ladislav Semrád MČR sprint Valmez 4 Pavel Švadlena 04.06.2015 12:31
Tomáš Křivda MČR sprint H16 1 Tomáš Křivda 25.05.2015 20:43
Pavel Švadlena Veteraniáda ČR ve sprintu (H40) 2 Michal Pátek 25.05.2015 17:23
Tomáš Křivda SCM Middle 1. část 1 Tomáš Křivda 10.04.2015 21:16
Ladislav Semrád VD Rožňava klasika 1 Ladislav Semrád 23.03.2015 19:47
Jan Sháněl Nočák 3 1 Pavel Švadlena 06.03.2015 23:45
Ladislav Semrád E2 PP 1 Tomáš Křivda 12.02.2015 22:38