RSS kanál

CHC mapový archiv

Vítejte v mapovém archivu K.O.B. Choceň!

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ladislav Semrád Wang Knock-out 05.02.2020 Tréninky 20.02.2020 21:45
Ondřej Pešek nočák 07.02.2020 Tréninky 12.02.2020 19:11
Ladislav Semrád Wang sprint #4 12.02.2020 Tréninky 12.02.2020 15:38
Ladislav Semrád Vettakollen downhill 08.02.2020 Tréninky 08.02.2020 15:10
Ladislav Semrád Treningshelg noční okruhy 01.02.2020 Tréninky 01.02.2020 21:38
Ladislav Semrád Ås by Night & Fog cup 01.02.2020 Závody 01.02.2020 21:22
Ladislav Semrád Mapa v rámci laufu 26.01.2020 Tréninky 26.01.2020 18:18
Ondřej Pešek CHC100K 18.01.2020 Tréninky 20.01.2020 19:19
Ondřej Pešek nočák 17.01.2020 Tréninky 20.01.2020 19:04
Ondřej Pešek Rodinné štafety 2019 20.10.2019 Závody 06.12.2019 18:02
Petra Pavlová Christies Gully - Yellow 20.10.2019 Tréninky 20.10.2019 22:01
Ondřej Pešek MČR kluby 06.10.2019 Závody 08.10.2019 18:53
Ondřej Pešek MČR štafet 2019 05.10.2019 Závody 08.10.2019 18:41
Veronika Chaloupková ASprint 14.09.2019 Závody 29.09.2019 10:50
Veronika Chaloupková ČPŠ 15.09.2019 Závody 29.09.2019 10:50
Veronika Chaloupková USIC (železničáři) 25.09.2019 Závody 29.09.2019 10:49
Veronika Chaloupková USIC (železničáři) 26.09.2019 Závody 29.09.2019 10:44
Veronika Chaloupková USIC (železničáři) 24.09.2019 Závody 29.09.2019 10:41
Veronika Chaloupková USIC (železničáři) 23.09.2019 Tréninky 29.09.2019 10:40
Veronika Chaloupková ČPŠ 14.09.2019 Závody 29.09.2019 10:34
Ondřej Pešek MČR klasická trať F 2019 22.09.2019 Závody 25.09.2019 16:49
Ondřej Pešek MČR klasická trať Q 2019 21.09.2019 Závody 25.09.2019 16:46
Ondřej Pešek Český pohár štafet 2019 15.09.2019 Závody 16.09.2019 18:36
Ondřej Pešek Český pohár štafet 14.09.2019 Závody 16.09.2019 18:13
Ladislav Semrád PP E1 23.08.2019 Závody 28.08.2019 13:16
Tomáš Křivda PP E3 middle 25.08.2019 Závody 26.08.2019 21:54
Tomáš Křivda PP E2 long 24.08.2019 Závody 26.08.2019 18:34
Petra Pavlová Flat Top Hill Rogaine - Open Women 17.08.2019 Závody 17.08.2019 06:52
Ondřej Pešek Slovak Karst Cup 2019 E4 11.08.2019 Závody 15.08.2019 21:32
Ondřej Pešek Slovak Karst Cup 2019 E3 10.08.2019 Závody 15.08.2019 21:03
Ondřej Pešek Slovak Karst Cup E2 10.08.2019 Závody 15.08.2019 20:55
Ondřej Pešek Slovak Karst Cup 2019 E1 09.08.2019 Závody 15.08.2019 20:46
Ladislav Semrád Oringen E1 rerun 25.07.2019 Tréninky 09.08.2019 22:18
Ladislav Semrád TC Oringen Nyhem II 21.07.2019 Tréninky 09.08.2019 22:04
Ladislav Semrád TC Oringen Nyhem I 20.07.2019 Tréninky 09.08.2019 21:56
Tomáš Křivda intervaly Granby 09.08.2019 Tréninky 09.08.2019 19:57
Michal Švadlena MČR Krátká 2019 - finále (H18A) 23.06.2019 Závody 06.08.2019 15:32
Michal Švadlena MČR Krátká 2019 - kvalifikace (H18B) 22.06.2019 Závody 06.08.2019 14:49
Jan Sháněl TC Tullinge I - Granby 30.07.2019 Tréninky 31.07.2019 16:22
Martin Křivda Mňam! Granby Paradiset / VT Sweden 30.07.2019 Tréninky 30.07.2019 14:02
Tomáš Křivda VT Švédsko - Grandby Paradiset 30.07.2019 Tréninky 30.07.2019 13:58
Ladislav Semrád Botas E1 12.07.2019 Závody 15.07.2019 17:36
Ondřej Pešek MČR KT F 23.06.2019 Závody 27.06.2019 18:08
Ondřej Pešek MČR KT Q 22.06.2019 Závody 27.06.2019 18:01
Ladislav Semrád Kangasala Jukola 16.06.2019 Závody 21.06.2019 22:29
Michal Švadlena ŽA Nová Skalka - krátká (H18A) 02.06.2019 Závody 13.06.2019 23:15
Ondřej Pešek preTiomila Camp T8 25.04.2019 Tréninky 11.06.2019 22:53
Ondřej Pešek preTiomila Camp T7 23.04.2019 Tréninky 11.06.2019 22:33
Ondřej Pešek preTiomila Camp T6 22.04.2019 Tréninky 11.06.2019 22:21
Ondřej Pešek preTiomila Camp T5 22.04.2019 Tréninky 11.06.2019 21:43

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Michal Švadlena 375 MČR Krátká 2019 - finále (H18A) 23.06.2019 06.08.2019 15:32
Ladislav Semrád 356 Wang sprint #4 12.02.2020 12.02.2020 15:38
Tomáš Křivda 235 PP E3 middle 25.08.2019 26.08.2019 21:54
Pavel Švadlena 212 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ (H40B) 06.05.2018 08.05.2018 08:05
Ondřej Pešek 193 nočák 07.02.2020 12.02.2020 19:11
Martin Křivda 132 Mňam! Granby Paradiset / VT Sweden 30.07.2019 30.07.2019 14:02
Jan Sháněl 131 TC Tullinge I - Granby 30.07.2019 31.07.2019 16:22
Veronika Chaloupková 81 USIC (železničáři) 26.09.2019 29.09.2019 10:44
Michal Pátek 75 Krivda training camp - T6 23.07.2018 24.07.2018 21:54
Štěpánka Shánělová 60 hromaďák Akademie Krasnice 18.02.2018 19.02.2018 18:57
Petra Pavlová 52 Christies Gully - Yellow 20.10.2019 20.10.2019 22:01
Kateřina Chaloupková 50 Manufaktura ČP, INOV-8 CUP ŽA 15.09.2018 15.09.2018 10:18
Jana Semrádová 49 ŽA Opava kt. 10.09.2017 30.05.2018 16:58
Bohumil Sýkora 31 Jarní pohár 2016 20.03.2016 21.03.2016 11:48
Daniela Pěluchová 8 Rodinné štafety, Milovy 18.10.2015 25.10.2015 15:30
Jitka Semrádová 4 Tatry E4 09.07.2017 13.09.2017 22:10
Vojtěch Grundman 3 Middle Vidnava 14.04.2017 14.04.2017 21:11

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Martin Křivda Mňam! Granby Paradiset / VT Sweden 1 Tukan 30.07.2019 21:13
Ondřej Pešek ŽA Skalka u Doks 1 05.06.2019 10:19
Veronika Chaloupková MČR Železničářů 1 Ondřej Pešek 05.06.2019 02:07
Pavel Švadlena PP 2017 E3 (H40) 1 HonzaS 14.03.2018 19:00
Jan Sháněl Tiomila TC #5 long 1 Tukan 13.03.2018 18:33
Jan Sháněl Tiomila TC #1 longer middle 1 Ladislav Semrád 09.03.2018 17:26
Tomáš Křivda Juniper open 2.day H20 1 Honza 14.11.2017 13:33
Štěpánka Shánělová ŽA- Klasika 4.6.2017 2 Štěpánka Shánělová 10.10.2017 20:33
Ladislav Semrád ČPŠ Miletín 1 Martin Křivda 20.09.2017 20:53
Michal Švadlena MČR Krátká 2017 - finále (H16A) 2 Láďa 16.06.2017 22:27