RSS kanál

CHC mapový archiv

Vítejte v mapovém archivu K.O.B. Choceň!

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ladislav Semrád MČR long Sloup 18.09.2022 Závody 27.10.2022 12:45
Ladislav Semrád MČR long Q 17.09.2022 Závody 27.10.2022 12:21
Ladislav Semrád ČP middle Rusava 11.09.2022 Závody 27.10.2022 12:08
Ladislav Semrád ČP long Rusava 10.09.2022 Závody 27.10.2022 11:59
Ladislav Semrád VT Polsko middle pomalu 26.08.2022 Tréninky 19.09.2022 21:56
Ladislav Semrád VT Kořenov plánovač 23.08.2022 Tréninky 19.09.2022 21:49
Ladislav Semrád VT Kořenov sičák 22.08.2022 Tréninky 19.09.2022 21:44
Ladislav Semrád VT Kořenov seznamovák 22.08.2022 Tréninky 19.09.2022 21:37
Ondřej Pešek MČR klasika F 18.09.2022 Závody 19.09.2022 20:23
Ondřej Pešek MČR klasika Q 17.09.2022 Závody 19.09.2022 20:15

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Ondřej Pešek Jarní pohár 1 Ondřej Pešek 29.03.2022 23:53
Martin Křivda TC Tenerife 4 Carsten 24.03.2022 22:42
Martin Křivda Mňam! Granby Paradiset / VT Sweden 1 Tukan 30.07.2019 21:13
Ondřej Pešek ŽA Skalka u Doks 1 05.06.2019 10:19
Veronika Chaloupková MČR Železničářů 1 Ondřej Pešek 05.06.2019 02:07
Pavel Švadlena PP 2017 E3 (H40) 1 HonzaS 14.03.2018 19:00
Jan Sháněl Tiomila TC #5 long 1 Tukan 13.03.2018 18:33
Jan Sháněl Tiomila TC #1 longer middle 1 Ladislav Semrád 09.03.2018 17:26
Tomáš Křivda Juniper open 2.day H20 1 Honza 14.11.2017 13:33
Štěpánka Shánělová ŽA- Klasika 4.6.2017 2 Štěpánka Shánělová 10.10.2017 20:33

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Ladislav Semrád 495 MČR long Sloup 18.09.2022 27.10.2022 12:45
Michal Švadlena 410 WMOC Tour 2022 - E5 Middle Foresta Umbra West (M21) 16.07.2022 11.08.2022 17:34
Tomáš Křivda 235 PP E3 middle 25.08.2019 26.08.2019 21:54
Ondřej Pešek 215 MČR klasika F 18.09.2022 19.09.2022 20:23
Pavel Švadlena 212 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ (H40B) 06.05.2018 08.05.2018 08:05
Martin Křivda 135 MČR sprint Šternberk 22.05.2021 26.05.2021 09:23
Jan Sháněl 135 VČP Záboří H21C 06.11.2021 06.11.2021 19:12
Veronika Chaloupková 81 USIC (železničáři) 26.09.2019 29.09.2019 10:44
Michal Pátek 75 Krivda training camp - T6 23.07.2018 24.07.2018 21:54
Štěpánka Shánělová 60 hromaďák Akademie Krasnice 18.02.2018 19.02.2018 18:57
Petra Pavlová 53 McNulty Inlet - Medium Long 26.07.2020 31.07.2020 01:01
Kateřina Chaloupková 50 Manufaktura ČP, INOV-8 CUP ŽA 15.09.2018 15.09.2018 10:18
Jana Semrádová 49 ŽA Opava kt. 10.09.2017 30.05.2018 16:58
Bohumil Sýkora 31 Jarní pohár 2016 20.03.2016 21.03.2016 11:48
Viktor Nimshaus 12 VčP Mostek 16.10.2021 16.10.2021 20:53
Daniela Pěluchová 8 Rodinné štafety, Milovy 18.10.2015 25.10.2015 15:30
Jitka Semrádová 4 Tatry E4 09.07.2017 13.09.2017 22:10
Vojtěch Grundman 3 Middle Vidnava 14.04.2017 14.04.2017 21:11
Veronika Dvorská 1 Liga Vysočiny (D12) 05.06.2021 05.06.2021 17:22
Hana Nimshausová 0
Helena Nimshausová 0
Jakub Šimek 0
Jiří Šimek 0
Vojtěch Šimek 0