zb19covergraphic

ZTRÁTY A NÁLEZY

Na shromaždišti se našly tyto věci. Pokud by někdo postrádal, nechť se ozve.

Také byly nalezeny černo-růžové žíhané dioptrické brýle. Zájemce/zájemkyně nechť napíše zprávu zde. Případně budou brýle k vyzvednutí již zítra na 13. kole VčP (Benecko) ve stanu SHK.

ztraty

bryle

Fotky z nedělního závodu

Do fotoalba závodu jsme přidali fotky z doběhu a vyhlášení nedělní krátké trati.

Změna čísla čipu

Změna čísla čipu v den závodu je za poplatek 20,- Kč. Prosím zkontrolujte si své číslo SI ve startovních listinách, případné změny nám pošlete e-mailem. Děkujeme.

Plánek centra závodů

V sekci Mapy jsme zveřejnili i plánek centra závodů.

Důležité!! Pro všechny účastníky závodů platí přísný zákaz vstupu na železniční trať na západě a zákaz mytí či koupání v Tiché Orlici na východě centra závodů! Předem všem děkujeme za respektování tohoto zákazu.

Vstup do závodního prostoru, tedy západně od železniční trati, je povolen do nedělní 15. hodiny pouze po vyznačené trase na start a při samotném závodě.

Plánek příjezdu, ubytování a restaurací

V sekci Mapy jsme zveřejnili podrobný plánek Chocně s vyznačení příjezdu auty/busy, příchodu od vlaku, cesty na ubytování či doporučené restaurace pro pozávodní nebo večerní občerstvení.

Zároveň doporčujeme navštívit i doprovodný program. V Orlickém muzeu na zámku můžete navštívit výstavu železničních modelů a v přilehlém parku pak tradiční choceňskou čtyřiadvacetihodinovku - něco jako v LeMans ;-).

Fotky závodního prostoru

Zveřejňujeme fotoalbum závodu. Nyní s aktuálními fotkami závodního prostoru.

Přihlášky a vklady

O včerejší půlnoci vypršel termín pro přihlašování, děkujeme všem z více jak tisícovky závodníků za jejich přihlášku. Dále už je možné se přihlásit pouze za dvojnásobné startovné (vyjma kategorií HDR, P, T1 a T2, u kterých platí nadále startovné základní) na prezentaci a pouze v omezeném počtu!

Vaše vklady, které nám v souladu s rozpisem zasíláte na náš banovní účet, evidujeme do ORISu tak, aby si každý mohl zkontrolovat zda již startovné dorazilo či nikoliv. Upozorňujeme přihlášené závodníky neregistrované v ČSOS, že jejich přihlášky bez zaplaceného vkladu budou ve středu smazány jako neplatné.

Video teaser

Stále váháte zda se přihlásit? Mrkněte na video upoutávku, v těchto terénech se bude příští týden bojovat. Hluboká údolí, terénní detaily, různě průběžné porosty ... to vše nabídnou Dívčí doly. Přihlášky končí již dnešní půlnocí!

Ukázky nové mapy

Hned tři nové mapy prostoru Dívčích dolů pro závody ŽB Čechy-východ jsou připraveny k tisku. V sekci Mapy jsme zveřejnili ukázky.

Předběžné parametry tratí

Do konce řádného termínu přihlášek zbývají čtyři dny, tak je nejvyšší čas zveřejnit předběžné parametry tratí. Zde jsou:

Proč název Dívčí doly?

Jeden by si řekl při pohledu do hlubokých údolí a zářezů této oblasti, že kdysi tu doly byly a přívlastek “Dívčí” zřejmě proto, že v něm těžily dívky?! Paradoxně nikoliv.

Strana 1 z 2

Partneři ČSOS:

ČSOS ToiToi T mapy SporticusZaket

Partneři K.O.B. Choceň:

Město Choceň Iveco Bus Labeta Starmon Chonet Ekometal De Heus PSP Izoterm Composite Airplanes Lesy ČR Concept Pardubický pivovar Izosan