logo
Areál pevných kontrol

AREÁL PEVNÝCH KONTROL

CO JE TO AREÁL PEVNÝCH KONTROL


Areál je připraven pro všechny, kteří rádi tráví volný čas v přírodě a mají zájem vyzkoušet si orientační běh v praxi. Tato sportovní aktivita je vhodná pro všechny věkové kategorie, jednotlivce či rodiny. Vyzkoušejte si tedy své orientační schopnosti a seznamte se s tímto krásným sportem, který rozvíjí nejen po stránce fyzické, ale i mentální. Je jen na Vás, jestli se s mapou půjdete proběhnout nebo svoje „orientování“ pojmete jako netradiční nedělní vycházku s rodinou. Nemusíte projít všechny kontrolní body, záleží jen na Vás, jak si vše naplánujete.

KDE SE AREÁL PEVNÝCH KONTROL NACHÁZÍ


Areál pevných kontrol je situován v lokalitě Rezek u Nového Města nad Metují (Loc.: 50°20'40.492"N, 16°10'33.222"E).
Pokud pojedete autem, parkujte prosím na asfaltovém parkovišti za lázněmi Rezek (viz plánek). Pokud půjdete pěšky nebo se v rámci návštěvy areálu pevných kontrol rozhodnete navštívit i krásné historické město, můžete odstavit svůj vůz na centrálním bezplatném parkovišti v Novém Městě nad Metují nebo využít jako dopravní prostředek hromadnou dopravu. Z centra města pak stačí jít po modré turistické značce až k lázním Rezek (2 km) a od lázní Rezek přijít po šipkách k místu s lavičkou, odkud bude Vaše trasa začínat a končit.

KDE JSOU K DISPOZICI MAPY


Mapy si můžete volně vyzvednout v informačním centru na Husově náměstí (dům č. 1225) v Novém Městě nad Metují nebo si ji stáhnout z našeho webu v sekci "Ke stažení" a vytisknout si ji.

Mapa Rezek s kontrolami

FOTOGALERIEVýchozí místo - start / cíl Kontrola s kódem 31 Kontrola s kódem 31 Detailní pohled na kontrolu s kódem 31
Kontrola s kódem 32 Kontrola s kódem 33 Kontrola s kódem 34 Kontrola s kódem 35
Kontrola s kódem 36 Kontrola s kódem 37 Kontrola s kódem 38 Kontrola s kódem 39
Kontrola s kódem 40
Parkoviště nad lázněmi Rezek
Informační centrum Nového Města nad Metují
Plánek

celá fotogalerie zde

KNIHA NÁVŠTĚV