RSS-feed

CHC mapový archiv

Vítejte v mapovém archivu K.O.B. Choceň!

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Ladislav Semrád Botas E1 12-07-2019 Závody 15-07-2019 17:36
Ondřej Pešek MČR KT F 23-06-2019 Závody 27-06-2019 18:08
Ondřej Pešek MČR KT Q 22-06-2019 Závody 27-06-2019 18:01
Ladislav Semrád Kangasala Jukola 16-06-2019 Závody 21-06-2019 22:29
Michal Švadlena ŽA Nová Skalka - krátká (H18A) 02-06-2019 Závody 13-06-2019 23:15
Ondřej Pešek preTiomila Camp T8 25-04-2019 Tréninky 11-06-2019 22:53
Ondřej Pešek preTiomila Camp T7 23-04-2019 Tréninky 11-06-2019 22:33
Ondřej Pešek preTiomila Camp T6 22-04-2019 Tréninky 11-06-2019 22:21
Ondřej Pešek preTiomila Camp T5 22-04-2019 Tréninky 11-06-2019 21:43
Ondřej Pešek preTiomila Camp T4 21-04-2019 Tréninky 10-06-2019 21:46

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Michal Švadlena 373 ŽA Nová Skalka - krátká (H18A) 02-06-2019 13-06-2019 23:15
Ladislav Semrád 346 Botas E1 12-07-2019 15-07-2019 17:36
Tomáš Křivda 231 Včp NPA H21C 08-05-2018 10-05-2018 23:28
Pavel Švadlena 212 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ (H40B) 06-05-2018 08-05-2018 08:05
Ondřej Pešek 179 MČR KT F 23-06-2019 27-06-2019 18:08
Martin Křivda 131 CVČ E3 2018 (H21E) 02-09-2018 07-09-2018 19:48
Jan Sháněl 130 JP štafety (H21-3) 23-03-2019 29-03-2019 15:38
Michal Pátek 75 Krivda training camp - T6 23-07-2018 24-07-2018 21:54
Veronika Chaloupková 74 MČR Železničářů 14-05-2019 23-05-2019 11:01
Štěpánka Shánělová 60 hromaďák Akademie Krasnice 18-02-2018 19-02-2018 18:57
Kateřina Chaloupková 50 Manufaktura ČP, INOV-8 CUP ŽA 15-09-2018 15-09-2018 10:18
Petra Pavlová 50 Queens Birthday 2019 - Kaikokopu - Women B 03-06-2019 03-06-2019 09:12
Jana Semrádová 49 ŽA Opava kt. 10-09-2017 30-05-2018 16:58
Bohumil Sýkora 31 Jarní pohár 2016 20-03-2016 21-03-2016 11:48
Daniela Pěluchová 8 Rodinné štafety, Milovy 18-10-2015 25-10-2015 15:30
Jitka Semrádová 4 Tatry E4 09-07-2017 13-09-2017 22:10
Vojtěch Grundman 3 Middle Vidnava 14-04-2017 14-04-2017 21:11

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Ondřej Pešek ŽA Skalka u Doks 1 05-06-2019 10:19
Veronika Chaloupková MČR Železničářů 1 Ondřej Pešek 05-06-2019 02:07
Pavel Švadlena PP 2017 E3 (H40) 1 HonzaS 14-03-2018 19:00
Jan Sháněl Tiomila TC #5 long 1 Tukan 13-03-2018 18:33
Jan Sháněl Tiomila TC #1 longer middle 1 Ladislav Semrád 09-03-2018 17:26
Tomáš Křivda Juniper open 2.day H20 1 Honza 14-11-2017 13:33
Štěpánka Shánělová ŽA- Klasika 4.6.2017 2 Štěpánka Shánělová 10-10-2017 20:33
Ladislav Semrád ČPŠ Miletín 1 Martin Křivda 20-09-2017 20:53
Michal Švadlena MČR Krátká 2017 - finále (H16A) 2 Láďa 16-06-2017 22:27
Martin Křivda VčP Mistrovice (H21C) 2 Martin Křivda 25-04-2017 18:19