15.kolo VčP

Předposlední kolo Východočeského poháru se běželo 22.října ve Zdoňově na česko-polské hranici na mapě České Loděnice (1:10 000). Pořadatelé z Magnus Orienteering připravili krátké tratě v čistém lese s náletovými hustníky, cestami, kameny a bažinkami, kde významnou roli sehrál velmi prudký svah do Polska. Slunečné, ale velmi chladné počasí nám zvláště při příjezdu připravilo nádherné pohledy na ojíněnou přírodu. Z výsledků: nejlépe se dařilo bratrům Křivdovým, kteří vyhráli - Tom v H12C, Martin v H18C (v této kategorii bude Martin běhat příští rok). Na druhém místě skončili Jana Semrádová (D12C) a Lenka Chaloupková (D35D) a třetí doběhli Verča Chaloupková (D14C) a Bobo Sýkora (H21D). V H18C obsadil 4.místo Pavel Hanuš a z řady 5.míst je velmi pěkné to Michala Pátka v H21A. Výborně si vede i Míša Švadlena, který zkouší kategorii pro příští rok (H12C) a skončil šestý.