Rekapitulace sezony 2023

Přehled nejlepších výsledků členů našeho klubu v Mistrovství ČR a celoročních soutěžích.

Číst dál...

Podpora při vybavení nové klubovny

Projekt Vybavení K.O.B. Choceň, z.s. byl spolufinancován Evropskou unií.

Číst dál...

Rekapitulace sezony 2022

Přehled nejlepších výsledků členů našeho klubu v Mistrovství ČR a celoročních soutěžích.

Číst dál...

Malá cena Velké Verandy

Malá cena Velké Verandy 💙🧡 je již za dveřmi!
Přihlášky na jubilejní 30. ročník lze uskutečnit ještě zítra na místě závodu do 9:45 a první závodníci vyběhnou na trať v 10:15.
Přijďte zafandit! 👍

Choceň žije sportem

V sobotu 3. 9. jsme se zúčastnili již 3. ročníku akce Choceň žije sportem. 

Číst dál...

Východočeský pohár 2022

Z jarní části Východočeského poháru máme za sebou již čtyři kola.

Číst dál...

Krátký den 2022

Choceňská štafeta 13. na Krátkém dnu 2022.

Číst dál...

REKAPITULACE SEZONY 2021

Přehled nejlepších výsledků členů našeho oddílu v Mistrovstvích ČR a celoročních soutěžích.

Číst dál...

Malá cena Velké Verandy – Memoriál Jirky Švadleny

První prosincovou neděli (5.12.) se běžel v choceňských lesích 29. ročník tradičního krosu Malá cena Velké Verandy, organizačně zajištěný orientačními běžci z Chocně. Na památku Jirky Švadleny, celoživotního nadšeného choceňského běžce, ať už atletického či později orientačního, zakladatele Verandy, vítěze prvního ročníku, který nás v říjnu po boji se zákeřnou nemocí opustil, se od letošního ročníku běhá Malá cena Velké Verandy jako jeho Memoriál.

Číst dál...

Smutná zpráva ... zemřel Jirka

Všem kamarádům a sportovním přátelům musíme sdělit smutnou zprávu, že v sobotu 16. října zemřel dlouholetý choceňský trenér a závodník Jirka Švadlena.

Číst dál...

Mistrovství ČR v orientačním běhu – štafety a družstva

Druhý říjnový víkend patřil tradičnímu klubovému klání, které se uskutečnilo v lesích okolo Vidnavy. V sobotu byly na programu tříčlenné mužské a ženské štafety, v neděli se soutěžilo v sedmičlenných smíšených družstvech.

Číst dál...

Podzimní závody Východočeského poháru v orientačním běhu

Sezóna orientačního běhu se přehoupla do podzimní části a v měsíci září se konalo hned několik závodů, které se započítávají do žebříčku Východočeského poháru. První dvě kola uspořádal oddíl ze Studence v Borovnici a pro závodníky byly připraveny závody na krátké a klasické trati.

Číst dál...

Eurometeeng a SP v Itálii

Euromeeting, tradiční závody reprezentačních skupin jednotlivých států se konají za účelem seznamování se s terény budoucích Mistrovství světa. V roce 2023 to bude šampionát ve Švýcarsku, a proto se letos jednotlivé týmy sjely do švýcarského regionu Aletsch, aby se v rámci závodů Euromeetingu na krátké a zkrácené klasické trati, seznámili závodníci s lokalitou, kde bude připravované Mistrovství světa probíhat.

Číst dál...

MČR klasika

Mistrovství České republiky na klasické trati, která je královskou disciplínou orientačního běhu, se konalo v polovině září a pořadatelé využili pro závod lesy v okolí Jílového u Prahy. Závod byl rozložen do dvou dní, první den se konaly rozběhy, v neděli bylo finále. Do finále A se z choceňské skupiny probojoval Ladislav Semrád a Tomáš Křivda.

Číst dál...

Choceň žije sportem

V sobotu 4. září město Choceň uspořádalo ve spolupráci s choceňskými sportovními kluby akci s názvem „Choceň žije sportem“. Orientační běh se představil v areálu školní zahrady u ZŠ Svatopluka Čecha. Během dne se na sportovišti vystřídalo téměř 130 dětí, které si mohly vyzkoušet orientační běh s mapou v areálu zahrady nebo orientační labyrint. Výsledky z jednotlivých tratí naleznete zde.

Akademické MČR

V první polovině září proběhl v Olomouci a jejím okolí šampionát studentů vysokých škol. Akademické MČR se běželo ve dvou disciplínách – sprint a krátká trať. Nejlepšího výsledku dosáhl Ladislav Semrád, který vybojoval v lesním závodě na krátké trati bronzovou medaili.

Číst dál...

Skvělé výsledky na Českém poháru v Kladkách

Hned prvními závody v podzimní části sezóny orientačního běhu byly závody počítané do Českého poháru. Závody se uskutečnily v Kladkách a jednalo se o sobotní klasickou a nedělní krátkou trať. A závody to byly pro choceňské barvy velmi úspěšné.

Číst dál...

Příprava Tomáše Křivdy ve Skandinávii

Během letní přípravy využil Tomáš nabídku svého nového klubu Kalevan Rasti a hned po Mistrovství světa v České republice odcestoval do Skandinávie, kde se připravoval v nádherných finských terénech plných jezer kolem města Joensuu. V půlce srpna pak odletěl do švédského Idre, kde proběhlo 2. kolo Světového poháru.

Číst dál...

Choceňští orientační běžci úspěšně reprezentují i na hladkých běžeckých závodech

Členové K.O.B. Choceň se účastní i dalších běžeckých závodů a sbírají medaile

Číst dál...

MISTROVSTVÍ SVĚTA V ČESKU

Už v sobotu začne v Terezíně mistrovství světa v orientačním běhu! Do bojů se postaví i závodníci K.O.B. Choceň. Na startu sprintu a krátké trati se můžeme těšit na Tomáše Křivdu. Za polský tým se Hanna Wiśniewska postaví na start sprintových štafet, krátké trati, lesních štafet a klasické trati.

Číst dál...

Facebook

Závody

Partneři

Autoneum CZIveco BusStarmon s.r.o.CHONETLESY ČRLabetaMěsto Choceň

 

Podporuje město Choceň a Pardubický kraj.

 

Back to Top