Novinky
Rekapitulace sezony 2023
Přehled nejlepších výsledků členů našeho klubu v Mistrovství ČR a celoročních soutěžích.
Mezinárodní závody
Nejlepší český reprezentant Tomáš Křivda dosáhl výborných výsledků na následujících
akcích.
4. místo na MS klasika | v dlouhé historii MS nebyl na klasické trati český muž výše v pořadí!
Mistrovství světa ve Švýcarsku (klasika 4., štafety 6., krátká 17.)
Mistrovství Evropy v Itálii (knock-out 10., štafety 9., sprint 22.)
Světový pohár - celkové umístění: 8.
Světový pohár v ČR (štafety 2., klasika 4., sprint 5.)
Světový pohár v Norsku (štafety 5., krátká 16., klasika 26.)
Mistrovství České republiky
Klasika
1. místo – Tomáš Křivda v mužích
23. místo – Jana Semrádová v ženách
Krátká
1. místo – Tomáš Křivda v mužích
26. místo – Michal Švadlena v mužích
Sprint
1. místo – Tomáš Křivda v mužích
3. místo – Hanna Wiśniewska ženách
21. místo – Jana Semrádová v ženách
24. místo – Michal Švadlena v mužích
Knock-out sprint
2. místo – Tomáš Křivda v mužích
25. místo – Jana Semrádová v ženách
Štafety
9. místo – muži (T. Křivda, M.Švadlena, M.Dutkowski)
32. místo – ženy (J.Semrádová, Š.Shánělová, K.Mimrová)
Sprintové štafety
13. místo – dospělí (J.Semrádová, T. Křivda, M.Švadlena, K.Mimrová)
Družstva
30. místo – dospělí (T. Křivda, K.Mimrová , M.Švadlena , J. Semrádová, M.Dutkowski, Š.Shánělová, M.Křivda)
Noční
1. místo – Tomáš Křivda v mužích
26. místo – Jana Semrádová v ženách
Celoroční soutěže
Český pohár
V Českém poháru vyhrál Tomáš Křivda v mužích,
dále bodovali H. Wisniewska (35.), J. Semrádová (39.), L. Semrád (66.), M.Švadlena (85.)
Český pohár štafet
V Českém poháru štafet skončily štafety mužů na 20. a 35. místě, ženy na 34.místě.
Česká liga klubů
V soutěži klubů ČR v kategorii dospělých to bylo 15. místo pro dospělé.
Ranking
V dlouhodobé soutěži dospělých máme letos v nejlepší stovce čtyři zástupce.
Muži: Tomáš Křivda (1.), Michal Švadlena (50.), Ladislav Semrád (81.)
Ženy: Jana Semrádová (47.)
Žebříček A
V nejvyšší soutěži dorostu a juniorů ČR jsme neměli zástupce.
Žebříček B – Čechy
Starší žactvo: D14 Alžběta Holingerová (35.)
H14 Vojtěch Šimek (37.)
Mladší dorost: H16 Šimon Borovec (47.)
Starší dorost: D18 Kateřina Mimrová (10.)
H18 Viktor Nimshaus (13.)
Junioři: H20 Jakub Šimek (12.).
Východočeský pohár
Žactvo (jaro/podzim):
H10 Jan Šimek (19./3.), D14 Alžběta Holingerová (16./7.), .), Veronika
Komárková (19./23.), Kateřina Macháčková (30./21.), H14 Vojta Šimek (15./2.),
Alex Matoušek (17./13.)
Dorost (jaro/podzim):
D16 Helena Nimshausová (21./23.), H16 Šimon Borovec (7./4.), D18 Kateřina
Mimrová (1./1.), Lenka Šafrová (21./13.), H18 Viktor Nimshaus (2./6.), Jakub
Pirkl (8./9.)
Dospělí: D21 Štěpánka Shánělová (24.), H21 Michal Švadlena (22.)
Celoroční soutěž družstev:
žactvo (8.), dorost (4.), dospělí (4.) a veteráni (9.)
Nejpopulárnější články
Vyhledat
Novinky ČSOS
-
ČSOS vyhlašuje výběrové řízení na pořádání O-víkendu 2025
Výkonný výbor ČSOS vyhlašuje výběrové řízení na pořadatele letošního O-víkendu. Jaké jsou podmínky?
-
Výběrové řízení na pořadatele Celostátního finále přeboru škol a Republikového festivalu žactva 2025
Rada pro rozvoj orientačních sportů vypisuje výběrové řízení na tyto dvě akce:
-
Jonáš Hubáček osmý v KO sprintu na MS
V závěrečném závodě MS ve Skotsku v knock-out sprintu získali mistrovské tituly Tove Alexandersson (SWE) a Riccardo Rancan (SUI). Z českých závodníků si nejlépe vedl Jonáš Hubáček, který skončil v první desítce.
-
Kvalifikace KO sprintu na MS ve Skotsku
Závěrečným závodem světového šampionátu v OB ve Skotsku je knock-out sprint. Z kvalifikace si vybojovala postup Tereza Janošíková a k ní se přidali všichni tři naši muži.
Mapový archiv
-
Sobota 15 červen 2024: ČP middle Hanička
Ladislav Semrád
Kategorie: Závody
Údolí Rokytenky a Hvězdné, KUN, CZE
-
Neděle 9 červen 2024: MČR middle F
Ladislav Semrád
Kategorie: Závody
Poustky, VSP, CZE
-
Neděle 12 květen 2024: ČPČ Kařez neděle
Ladislav Semrád
Kategorie: Závody
Doubravice, PGP, CZE
úsek 3 -
Sobota 11 květen 2024: ČPŠ Kařez sobota
Ladislav Semrád
Kategorie: Závody
Kařízská hora, PGP, CZE
úsek 2