REKAPITULACE SEZONY 2021

Přehled nejlepších výsledků členů našeho oddílu v Mistrovstvích ČR a celoročních soutěžích.

Mezinárodní závody

Tomáš Křivda se jako člen reprezentace ČR zúčastnil následujících akcí:

Mistrovství světa v Doksech (sprint: 31., middle: 36.)

Mistrovství Evropy ve švýcarském Neuchatelu (knock-out: 19., sprint: 44.)

Světový pohár ve švédském Idre (long: 23., middle: 81., štafeta: 20.)

Světový pohár v italském Cansiglio (long: 13., middle: 26., sprintové štafety A: 6.)

Mistrovství České republiky

Klasika

2. místo       – Tomáš Křivda v mužích

20. místo     – Michal Švadlena v juniorech

Krátká

1. místo       – Tomáš Křivda v mužích

2. místo       – Hanna Wiśniewska ženách

13. místo     – Michal Švadlena v juniorech

26. místo     – Ladislav Semrád v mužích

30. místo     – Jana Semrádová v ženách

Sprint

1. místo       – Tomáš Křivda v mužích

23. místo     – Michal Švadlena v juniorech

24. místo     – Štěpánka Shánělová v juniorkách

30. místo     – Martin Křivda v mužích

Štafety

11. místo     – muži (T. Křivda, M. Křivda, L. Semrád)

30. místo     – muži (O. Pešek, J. Sháněl, V. Grundman)

Sprintové štafety

7. místo       – dospělí (K. Ciesiólka, T. Křivda, L. Semrád, J. Semrádová)

Družstva

21. místo     – dospělí (T. Křivda, J. Semrádová, L. Semrád, V. Chaloupková, O. Pešek, K. Chaloupková, J. Sháněl)

Noční

5. místo       – Tomáš Křivda v mužích

10. místo     – Ladislav Semrád v mužích

15. místo     – Jana Semrádová v ženách

17. místo     – Michal Švadlena v juniorech

19. místo     – Jan Sháněl v mužích

Akademické MČR

Sprint

18. místo     – Ladislav Semrád

Krátká

3. místo       – Ladislav Semrád

17. místo     – Jana Semrádová

Celoroční soutěže

Český pohár

V Českém poháru vyhrál Tomáš Křivda v mužích,

dále bodovali H. Wisniewska (27.), L. Semrád (33.), J. Semrádová (49.) a M. Křivda (56.).

Český pohár štafet

V Českém poháru štafet skončily štafety mužů na 16. a 33. místě.

Česká liga klubů

V soutěži klubů ČR v kategorii dospělých to bylo 11. místo pro dospělé.

Ranking

V dlouhodobé soutěži dospělých máme letos v nejlepší stovce čtyři zástupce.

Muži:          Tomáš Křivda (1.), Ladislav Semrád (29.), Michal Švadlena (100.)

Ženy:          Jana Semrádová (32.)

Žebříček A

V nejvyšší soutěži dorostu a juniorů ČR jsme měli dva zástupce v juniorech:

Michal Švadlena skončil na 17. místě a Štěpánka Shánělová na 40. místě.

Žebříček B – Čechy východ

Mladší dorost:   D16 Kateřina Mimrová (12.)

Starší dorost:    H18 Jakub Šimek (5.).

Východočeský pohár

Žactvo (jaro/podzim):
H12 Vojta Šimek (12./8.), D12 Alžběta Holingerová (0/27.), Kateřina Macháčková (0/30.), Veronika Komárková (0/34), H14 Šimon Borovec (35./27.)

Dorost (jaro/podzim):
D16 Kateřina Mimrová (7./6.), H16 Viktor Nimshaus (10./8.), Jakub Pirkl (22./14.), H18 Jakub Šimek (8./17.)

Dospělí:       H21 Jan Sháněl (10.)

Celoroční soutěž družstev:
žactvo (10.), dorost (7.), dospělí (7.) a veteráni (10.)

Back to Top