Družstvo žáků si významně polepšilo

V sobotu 9.dubna se uskutečnilo již 3.kolo Východočeského poháru. Běžela se klasika v Cháborech u Dobrušky (mapa Nora 1:10000) za slunečného počasí se silným a studeným větrem. Žákovské tratě vedly rovinatým terénem s cestami a průběžným lesem lemovaným na jihu velkou loukou. Starší kategorie tuto louku s říčkou uprostřed překonávaly až do dalšího lesa, kde již byl i kopec. Někteří si užili zajímavou vložku v podobě hlubokého kanálu plného bahna. Pořadatelé z Albrechtic a Dobrušky připravili pěkné shromaždiště, kde bylo vše blízko, ale s frontami. Pak se jim pokazilo vyčítání, takže jsme se výsledky dozvěděli až v neděli večer. První místa obsadili Lenka Křivdová (D35C), Míša Švadlena (H10C), Tom Křivda (H12C), Pavel Švadlena (H35C) a Ivan Křivda (H35D). Druhý doběhl Jirka Švadlena (H55C) a třetí David Stráník (H12D). Nejvíc medailí bylo bramborových: Štěpánka Shánělová (D10N), Jana Semrádová (D12C), Lenka Chaloupková (D35D), Viktor i Vašek i Vojta Grundmanovi (H10N, H12D, H21D) a Ivan Havlík (H55D). Láďa Semrád(H14C) skončil na pátém místě a šestí byli ještě Tom Jelínek (H12D) a Pavel Hanuš (H18C). Družstvo žáků získalo 220 bodů a přeskočilo tři soupeře na neuvěřitelné 4.místo v průběžném hodnocení. Gratulujeme!
Další kolo VčP se uskuteční 16.4.2011 ve Vyhnanicích, více na stránkách závodu.