Pořádali jsme 17. kolo Východočeského poháru

Předposlední kolo podzimní části Východočeského poháru v orientačním běhu pořádal Klub orientačního běhu Choceň v Prochodech u Chocně. I přes nepříznivé počasí se na start závodu postavilo více než osm stovek závodníků a většina z nich si organizaci závodu pochvalovala.

Pod vedením řediletele závodu Michala Pátka se nám podařilo uspořádat závody na velmi vysoké úrovni, hodnocení závodníků bylo vesměs pozitivní - líbily se tratě postavené Ondrou Peškem (i když u některých kategorií nebyly dodrženy směrné časy) na mapě od Honzy Sháněla a Jirky Švadleny (mapa byla z roku 2017 a na podzim zrevidována). Letošní skvělou novinkou byly on-line výsledky na maloplošných obrazovkách, o které se zasloužili Martin Křivda a Honza Sháněl. Medaile pro nejlepší v dětských a žákovských kategoriích vyrobil a věnoval František Sládek. O občerstvení se tradičně postarali hasiči z Dvořiska a tým pod vedením Jitky Semrádové. Poděkovaní samozřejmě patří všem členům oddílu, kteří se na přípravě závodu podíleli.

Organizační výbor dále děkuje sponzorům a partnerů, kteří tuto akci podpořili, dále pak obyvatelům Prochod, všem majitelům dotčených lesů a Technickým službám Choceň.

K.O.B. Choceň vás zve na závody žebříčku B-Čechy, které se uskuteční 7. a 8. září 2019 v Dívčích dolech.

Fotografie ze závodu

Facebook

Partneři

Autoneum CZIveco BusStarmon s.r.o.CHONETLESY ČRLabetaMěsto Choceň

 

Podporuje město Choceň a Pardubický kraj.

 

Back to Top