Východočeský dvojzávod

V sobotu 6.dubna jsme si užili hned dva závody Východočeského poháru. Dopoledne to byla krátká trať v Dřevěnicích za krásného jarního počasí a odpoledne, kdy se trochu ochladilo, sprint v Hořicích pořádaný jako oblastní mistrovství.

Jičínští pořadatelé připravili mapu Špica se zvlněným terénem ve smíšeném lese s různými terénními detaily - pozůstatky po těžbě a mezemi bývalých sadů a luk. Nejvíce se dařilo Tomovi Křivdovi, který vyhrál v mužích o dvě minuty, v ženách se Jana Semrádová s Verčou Chaloupkovou seřadily na 7. a 8.místě. V kategoriích D vyhrála Lenka Šafrová v D14D a sadu bramborových medailí posbírali Lenka Chaloupková v D35D, Ondra Vích v H12D a Kuba Pirkl v H14D.

Velmi pěkný prostor pro sprint vybrali pořadatelé z TJ Jiskra Hořice. Na mapě Gothard se střídala městská zástavba s parky a sady plnými soch. Mistrem oblasti v hlavní mužské kategorii se stal Tom Křivda a Lenka Křivdová zvítězila ve Veteraniádě v D40C. Druhý doběhl Martin Grundman v H60C a třetí Ivan Křivda v H50C. Láďa Semrád přidal pěkné 7.místo v mužích, Jana Semrádová byla v ženách dvanáctá. Ondra Vích a Kuba Pirkl skončili druzí v H12D a H14D.

 

Facebook

Závody

Partneři

Autoneum CZIveco BusStarmon s.r.o.CHONETLESY ČRLabetaMěsto Choceň

 

Podporuje město Choceň a Pardubický kraj.

 

Back to Top