Choceňská reprezentace

6. červen byl očekávaným datumem pro mládežnické reprezentanty, jejich trenéry a fanoušky jako datum, kdy se rozhodne o nominacích na vrcholné juniorské a dorostenecké akce letošního roku. Reprezentační trénéři dnes odtajnili výběry pro Mistrovství světa juniorů a Mistrovství Evropy dorostu a mezi reprezentační osmadvacítkou jsou hned tři jména z choceňského klubu orientačního běhu.

 

Historicky poprvé má choceňský orienťák svého zástupce na Mistrovství světa juniorů. Ač věkem ještě dorostenec bude sedmnáctiletý Tomáš Křivda v druhém červencovém týdnu v okolí finského Tampere bojovat mezi juniory o světové vavříny ve čtyřech závodech, na krátké trati, ve sprintu, na klasické trati a v závěrečných štafetách. 

A z choceňského pohledu je historicky úspěšná i nominace na Mistrovství Evropy dorostu. Poprvé má náš klub dvojí zastoupení. Mezi nominované se ve starších dorostenkách probojovala Jana Semrádová a mezi mladšími dorostenci pak Michal Švadlena. Oba budou na přelomu června a července v Bánské Bystrici usilovat o co nejlepší výsledek ve sprintu, závodě na klasické trati a v závěrečných štafetách.

K nominacím našim mladým nadějím blahopřejeme a přejeme vydařenou závěrečnou přípravu a hodně úspěchů!

Nominace JWOC / Nominace EYOC

Facebook

Závody

Partneři

Autoneum CZIveco BusStarmon s.r.o.CHONETLESY ČRLabetaMěsto Choceň

 

Podporuje město Choceň a Pardubický kraj.

 

Back to Top